Jak si mužI hrají. Neodborné postřehy ženatého muže.
" Znalci" namítnou,že základním hracím objektem jsou ženy. To je obrovským omylem dnešní doby. S většinou mužů si pohrávají ženy. Proč si budují plastová těla a různá vylepšení. Jde o psychický nátlak Muži většinou nevyžadují takové vychytávky. Genitální operace jim berou subjekty jejich hraček. Proč to ty ženy dělají?
Stejně tak je to u vaření.
Kolik existuje geniálních kuchařek ? To začíná již krupicovou kaší přes omáčky až po pečení všeho druhu. Výjimkou jsou prý cukrářky. Ale dnes ani dobrý dort jen tak nenajdete. Jde o fantastické výrobky hnusné cutě v pastelových barvách. Kuchařské knihy se píší přísně účelově. Většinou jsou to nesmysly pro ženy,které z toho nic neuvaří.
Existují i speciální obory života pro muže. Je to například sport. A kolik sportovců vrcholového typu je se svým údělem spokojeno ? Kdo neměl pořádný sex, tak si vždy šel zaběhat. A to platí stále.
Takové zbraně a lov je také prý výsadou mužů. Na druhou stranu je omezuje starozákonní pravidlo - "nezabiješ" . Lovit cokoliv, údajně sportovně, je perverze. Pro obživu loví úplně jiní a jinde.
Zajímavýn oborem je hobby a koníčky celkově.Filatelisté a lovci motýlů pomalu vymírají. Nahrazují je lovci virtuálních měn a drahých kovů. To asi dokáže ekonomika brzy potlačit.
Jen chlap bez zájmu a koníčka je odsouzen k pivní kultuře.
Všimli jste si rozmnožení těch mužů teplejšího objetí ? Chápu umělecké prostředí,kde ženy brzdí muže v jejich rozletu.I Lesba může být pěkná mrcha a moc si toho nikdo nevšimne.
Zcela určitě budu prohlášen za magora,který nic neví a nechápe. je to dáno věkem a zkušeností.
V této oblasti to nefungovalo nikde a nikdy.
Tak nás nějaký ráj určitě nečeká. A i tam byl teror shora.
Bedřich Dvořák
Můžeme radit Ukrajině ? Nebo budeme zase za blbce ?
Logicky si každý voják vezme vždy osvědčenou zbraň a někam se zašije. Tato válka není jeho válkou. Každému domorodci na Ukrajině je srdečně jedno,jak se jmebuje stát ,kdy bydlí. On chce jen klid,život,bydlení a život s dětmi.
Bedřich Dvořák
kdy se nad sebou zamyslíme ? Nikdy není pozdě !
Eliška Hašková Coolidge: Trump prodloužil schůzku s Babišem o 45 minut, protože si měli co říct Není co dodat.
Bedřich Dvořák
Lži a služby těm "nahoře". Komu to prospěje ?
Kdo věří čestnosti a spravedlnosti dnes ? Asi nás moc nebude.Čekají nás volby,které neovlivní skoro nic. Loutkovodiči to mají připraveno.Nezdá se vám výsledek prvního kola voleb podivný ? Odkud vane vítr ?:
Bedřich Dvořák
Velké ošálení dneška. Hrůza z pravdy kolem nás.
90 % dnešních rusobijců vůbec neví,proč tak činí. Putin to určitě není. Ten odejde a nic zásadního se nestane.Kdo dnes studuje v archivech,co se dělo před 100 lety ?Jaká byla úloha Kerenského a Uljanova- Lenina.Kdo to byli ?
Bedřich Dvořák
Ruský debakl v Makijivke a Starý Zákon.
Lidské soudy nemohou nahradit soudy boží nikdy. Mnozí chtějí někoho chytnout, zavřít a postavit před tribunál dalších,kteří také nectí desatero přikázání.Kdo u nás ví, že křesťané, židé i muslimové mají stejná pravidla života ?
| Další články autora |
Aloha, namaste, salud! Znáte význam celosvětově známých frází?
Na dovolené, ve filmech i na sociálních sítích. Některé cizojazyčné výrazy používáme téměř každý...
Praha promlouvá ze zdí i chodníků. Vzkazy kolemjdoucích pobaví, překvapí i zamrazí
Stojíš na mým fleku! Nemusíte číst knihu, abyste se dozvěděli o městě víc, než je někdy zdrávo....
V těchto dnech se láme osud českého Tesca. Britové už hledají kupce pro své obchody
Britští vlastníci Tesca podle mnohých finančních médií rozjíždějí prodej svých aktivit ve střední...
Jste milovníkem italské kuchyně? Tak se ukažte!
Pizza, těstoviny, tiramisu nebo Aperol Spritz. Italská kuchyně patří bezpochyby k nejoblíbenějším...
Barrandovský kopec bez pozlátka luxusu. Nafotili jsme zákoutí, kterým se filmová čtvrť nechlubí
Filmový magnát Miloš Havel. Režiséři a herecké star. Takhle obvykle vnímáme Barrandov, hlavně jeho...
Úřad žádá k záměru stavby spalovny nebezpečných odpadů u Litvínova podrobnosti
Krajský úřad Ústeckého kraje stanovil několik rozsáhlých požadavků k tomu, aby mohl posoudit vliv...
V Ústí nad Labem vzniklo po úmrtí spisovatele Vladimíra Párala pietní místo
Město Ústí nad Labem zřídilo po dnešním úmrtí čtyřiadevadesátiletého spisovatele Vladimíra Párala...
Nový impuls stavby centra vesmírné agentury, do hry se vrací vyřazená společnost
Sídlo Agentury Evropské unie pro kosmický program (EUSPA) mělo být pro Prahu prestižní záležitostí,...
Přehrada Hracholusky na Plzeňsku má dnes kvůli sucha nejnižší přítok od r. 1930
Přehrada Hracholusky na Plzeňsku, největší rekreační plocha v Plzeňském kraji, má kvůli...
- Počet článků 1023
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 877x



















