Měla Britanie jaderné zbraně již v 18. století ?

Co měl Albert Einstein a jeho parta k dispozici,když tvořili jadernou zbraň nového typu ? Nic zvláštního.Určitě měl vědeckotechnický pokrok v Británii potenciál již kolem roku 1800 cosi vymyslet a vyrobit.  

Občas se dnes píší šílené teorie o poražení Napoleona u Moskvy neznámou zbraní.Kutuzov nařídil opustit město a cosi se stalo. Požár Moskvy nebyl ohýnkem dřevěných stavení,jak jsme se učili v dějepise. Hořeli celé kamenné a zděné  paláce, jako jsme zažili v N.Y. při pádu dvojčat.

Tehdejší události byly utajeny velmi obdobně a důsledně. Technické důvody  likvidace obchodního centra byly také značně utajeny..V obou případech jistí vyvolení mohli předem opustit bojiště a zachránit se.

   Historické mlžení "odborníků " prostě funguje.Vidíme to dnes každý den na příkladech ze Syrie,Libye,Afganistánu,Iráku i Číny. A nejen to. I Severní Korea mlží o svých možnostech,které mohou být podobné jako je jaderný arzenál Pakistánu,Indie,Izraele či Jihoafrické republiky.

Stačí nějak rychle spojit podkritické množství určitého materiálu na nadkritickou hodnotu. Vše ostatní je pouze mlžení o nemožnosti takového postupu. Písemná svědectví z Moskvy ukazují na šílené věci.

  O existenci nějaké Tartarie,což byl svazek mnoha státních útvarů sahající od Sibiře,Aljašky až k mořím a Indickému a Tichému oceánu jsou také jen zamlžené odhady.

Říká se,že dějiny píší vítězové. Kdo byl v takových válkách vlastně skutečným a konečným vítězem se zamlčuje. Propojení tehdejších Imperií jsou také zvláštně a uměle upraveny. Vyvraždění Rurikovců v Rusku a nastolení Romamovců se také komentuje zvláštním způsobem.

Neměl i Stalin svoji pravdu ?

   Jakou úlohu tenkrát měla Britanie a její koloniální systém ? A ten nepřímo funguje dosud v USA,Kanadě,Australii,Indii i dalších zemích.

A co vývoj Německa  a jeho okupační režim ? A současný pokus o isolaci Britanie ? To je správná cesta ? Nevíme.

   Zajímavý je okupační režim Japonska a snahy Ruska o připojení těchto území do svého Imperia.

Čína se také vrátila k moudrosti starých vládců. Isolace Čína se obrací směrem dovnitř, což  je nepochopitelné našim myšlením..Kdo si dnes vzpomene na císařovo nařízení likvidace čínského loďstva,které bylo již u dnešních Italských hranic ?

V mnoha zemích jsou oblasti,kde je vysoká radioaktivita určitých hornin. Dnešní názor je jednoduchý. Jde prý pouze  o přirozenou radiaci. Máme takové oblasti i v Evropě a Česku. A následky radiace se také dost zkreslují.

Je to všeobecné Tabu,které udržuje určitý strach mezi obyvatelstvem. Proč v Afganistánu nepoužil nikdo jadernou zbraň ?. Byl by dopad politického odporu ještě horší než současný debakl vojsk Nato ? 

   Zajímavou zprávou jsou návrhy Ruska, vůbec vyřadit jaderné zbraně z arzernálu vojsk celého světa.

Putin opatrně vypustil informaci,že mají takové konvenční výbušniny,které jsou efektivnější než jaderné zbraně. Proč by osobně vypustil takovou " hloupost" ?

Ideální by byla možnost zlikvidovat veškeré zbraně vůbec. Jenže,  tam jsme se ještě nedostali.

Ale vše souvisí se vším. Útěku Nato z Afganistánu někdo neznámý využil a  Rusové mají ihned dostatečné množství vzorků nejnovější válečné techniky všeho druhu ve své moci. To byla velká připravená akce s vynikajícími výsledky pro Rusko.Možná to bylo nějak dobře koordinováno.

Jsou  tyto úvahy jen souhrnem všelijakých pitomostí ?

 Přemýšlejte .

Bude nyní líp ?

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Bedřich Dvořák | pondělí 23.8.2021 11:13 | karma článku: 8,80 | přečteno: 389x