Ztráta suverenity
Martin BartošMartin
Víkendové lámání ručiček a charakterů

A je to tady zase. Občane nesvéprávný, učiň co ti nařizujeme, neptej se jestli to má smysl a nezkoušej se vzepřít. Sic tě klepnem přes prsty a když si budeš hodně vyskakovat, tak i přes hlavu. Skloň hlavu a hřbet.
Martin BartošMartin
Zásahová jednotka vnikla do sídla Vojenské policie

Hlavním cílem tohoto zásahu byla snaha představitelů demokratické části policejních složek zajistit zabavený majetek redaktorů ČT a vrátit ho jeho majitelům. Tím ochránit svobodu slova a zabránit příslušníkům Vojenské policie, aby odhalili kam až dospěli redaktoři ČT ve své investigativní činnosti.
Martin BartošMartin
Soudce idiot

400 kriminalistů hledalo po celé Praze osminásobného recidivistu podezřelého ze zmizení hledané dívenky. Přišli na něj díky vzorku DNA nalezeného na batohu zmizelé dívenky a porovnáním tohoto vzorku s databází DNA trestaných osob. Při výslechu neustále měnil svou výpověď, na detektoru lži se prokázalo, že opakovaně lhal. Policisté a státní zástupce vznesli návrh na vzetí do vazby. Pak přijde jeden magor, který má zrovna tu moc rozhodovat a tohoto recidivistu propustí.
Martin BartošMartin
Hazard s hazardem

Rozhodovat o povolování výherních loterijních terminálů, nejen v Příbrami, bude i nadále anonymní úředník na ministerstvu financí. Trvá tak stav, který zavedlo ministerstvo financí pod vedením pana Kalouska, šéfa TOP 09.
Martin BartošMartin
Volební zázrak!?

Ne, tvrdá práce! Píši o volebním úspěchu Suverenity-bloku Jany Bobošíkové. Pro naprostou většinu diváků, kteří sledovali vývoj volebních výsledků, muselo být naprostým šokem vidět mezi stranami majícími šanci na překročení pětiprocentní hranice i Suverenitu. Co to je ta Suverenita?říkali si. Kde se tu vzala? Vždyť nám přece média a předvolební průzkumy tvrdily, že nikdo jiný, než osmička vyvolených, nemá ani tu nejmenší šanci uspět. Ano, z tohoto pohledu je opravdu zázrak získat 3,76%.
Další články autora |
Vymést Ursulu a její bandu pryč. Jsou to bolševici, tvrdí podnikatel Bernard
Premium Stanislav Bernard je podnikatelskou legendou. Selfmade man, který z ruiny vybudoval momentálně...
Válku vyřeší konec vojenské pomoci, řekl Putin Trumpovi. Probrali hokej i vztahy
Prezidenti Ruska a USA Vladimir Putin a Donald Trump v úterním telefonátu „podrobně a otevřeně“...
Pokuta za dům bez kontroly vytápění. Češi ignorují povinné revize nařízené Bruselem
Premium Bytové domy s patnácti a více byty musí mít kontrolu systémů vytápění. Kdo revizi nemá, vystavuje...
Neblokujte protiruské sankce, udeřil Rubio na Maďary. Ti rázem ustoupili
Americký ministr zahraničí Marco Rubio kontaktoval svůj maďarský protějšek Pétera Szijjárta, aby na...
Bombové hrozby v Praze. Policie evakuovala tisíce lidí, odklonila dopravu
V Praze se ve čtvrtek večer uskutečnily masové evakuace kvůli nahlášeným bombám v pražské Lucerně a...
Anektujeme část Gazy a vysídlíme ji, jak chce Trump, hrozí Izrael kvůli rukojmím
Izraelský ministr obrany Jisrael Kac pohrozil anexí částí Pásma Gazy a realizací Trumpova plánu...
Kněz Halík koupil od kapucínů kolínský klášter. Pomohly i miliony za ocenění
Kněz a filozof Tomáš Halík se rozhodl zachránit Kolínský klášter, oblíbené centrum pro duchovní...
Okamura sehnal tři partnery do voleb na kandidátku SPD, vyhnul se tak koalici
Lídr opozičního hnutí SPD Tomio Okamura podepsal memorandum o spolupráci pro letošní volby do...
ANO podalo k Ústavnímu soudu návrh na zrušení vládní důchodové reformy
Předsedkyně poslaneckého klubu opozičního hnutí ANO Alena Schillerová v pátek podala k Ústavnímu...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!
- Počet článků 29
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1904x
Záliby: sport, cestování (nejlépe s přítelkyní po českých rozhlednách)
Motto : "Cesta je cíl"