Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MK

R^ Výjimečná zpěvačka, málo která současná zpěvačka(k) má takový "tah na bránu" každým pórem; a ten tembr.... možná ale, kdyby dala na rady přátel, mohla tu být déle. Věřím, že tomu nahoře střihla na uvítanou pěknej flák!

0 0
možnosti
Foto

Doufala jsem v návrat...;-(R^

0 0
možnosti
MP

Moc hezky jste to napsalR^R^. RIP.

0 0
možnosti
Foto

Jsem Čech takže nebudu RIPovat a omezím se jen na konstatování že jako člověku, jako milovnikovi dobré hudby dělané od srdce, jako muzikantovi je mi smutno. Paní Věra dokazala co mnohe celebrity nemaji sanci. Ze nebude zapomenuta

3 0
možnosti
VM

Paní Věra byla osobnost, byla velká umělkyně a propagátorka folklóru.

Co mi tak trochu vadí je, že ji ve své době jak její etnikum tak především majorita tak rychle odepsali, nenašel se nikdo, kdy by byl schopen (a snad i ochoten, nevím) jí pomoci od problémů a vrátit na prkna. Paní Bílá byla vzorovou ukázkou toho, jak je iluze tak zvaného amerického snu pomíjivá.

Čest její památce.

0 0
možnosti
JZ

R.I.P. a zasloužená karma

0 0
možnosti
Foto

Děkuji Vám, Patriku, za důstojné rozloučení tímto citlivě a od srdce napsaným článkem. A přijměte prosím moji upřímnou soustrast nad odchodem Vaší maminky i hudební matky.

3 0
možnosti
DV

D47a12v94i37d 90V45l30k

13. 3. 2019 11:33

Hezky napsáno, je vtom kus srdce. Škoda, že si ještě neužila ten návrat na pódium. Asi to byl hodně komplikovaný člověk se svými démony(ale kdo je nemá) , ale zpěvačka to byla naprosto úžasná!

6 0
možnosti
  • Počet článků 140
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 6102x
Jsem především novinář, trošku spisovatel a trošku muzikant. Držitel ceny Magnesia litera (2023) za knihu Skutečná cesta ven. Autor povídky (Žižkovák), která vyšla v antologii The Book of Prague (CommaPress UK) nebo povídky Erža, která vyšla v antologii Krev, monstra a cukroví (2023 - Epocha).