Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PB

P.Banga

20. 9. 2012 15:14
test

test

0 0
možnosti
MK

Korinek

7. 9. 2012 14:39
doporučení

Nebylo by spíš vhodnější najít si pořádnou práci místo psaní nesmyslných rasistických článků proti bílým spoluobčanům? Stejně Vás valná většina lidí v této zemi nenávidí a pomlouvá, tak proč ještě v tomto oboru zůstáváte? Nicméně chválím za to, že alespoň pracujete narozdíl od 99% vaší rasy.

0 0
možnosti
HD

opportunity

14. 7. 2012 12:42
V článku bohužel chybí nekoli aspektů

XTřeba lži o Petrově spojení s drogami, jeho údajné dealerství, které bylo i zde prezentováno jako hotová věc.

XNebo skutečnost, proč vlastně se něco na Romy svádí - tedy vysoká pravděpodobnost takových činů vycházející z jiných napadení. Proto tomu taky lidi uvěřili. A taky informace o těch skutečných napadeních, o kterých byly reakce na Petrovo lživé vystoupení.

XTo už nemluvím o tom, že autor píše o strachu Romských matek o děti, ale ne o strachu těch neromských...

!!Bohužel, taková je situace. Změňte příčiny, změní se i následky.

0 0
možnosti
PI

iski

1. 8. 2012 11:39
Re: V článku bohužel chybí nekoli aspektů

Ještě jedna maličkost:

X Otázkou zůstává, proč a za jakých okolností vlastně Petr změnil výpověď a udělal ze sebe raději hlupáka.

X Jak mohl později popsaným způsobem dosáhnou nalezených zranění

X Jak se vlastně dostal s takovými zraněními až na náměstí, pokud se vše událo podle opravené verze a skutečně nebyl napaden. Navíc i výpovědi cikánů, kteří údajně útočníky znali. Pan Banga se snad neurazí a dohledá si slovo ve slovníku spisovné češtiny.

Pokud si celou kauzu projdete podrobněji, leccos nebude sedět. Inu na rychlo vymyšlená lež, že to ti hodní "Rómové" nebyli.

0 0
možnosti
MSBN

muž s brašnou neprošel.

29. 6. 2012 1:52
Strašnějšího,prolhanějšího,překrucujícího a lživého demagoga

nenajdeš v Rusi, v Indii na Slovači................prostě  toto privilegium žije zde,mezi námi

1 0
možnosti
K

KRUTOHLAV222

18. 6. 2012 10:33
Bango

opět s tebe lezou kecy a kecy.

0 0
možnosti
A

A/D

10. 6. 2012 23:37
je zcela jedno

jestli si to Petr vymyslil nebo ne. celá kauza ukázala jednu věc, gádžové už mají cikánů plné zuby a jsou ochotní se semnknout, jestli se bude dál něco dít. z toho vyplývá, žře by se cikáni měli ve svém vlastním zájmu začít chovat slušně, protože ať pak nebrečí, že je tu rasizmus a někdo je napadl a podobně.

0 0
možnosti
LL

Livrak ll

1. 6. 2012 13:54
Alibismus

Bango, já ti nevěřim ani slovo, nehraj si tady na spravedlivého.

1 0
možnosti
1

1absolutus

1. 6. 2012 15:48
Re: Alibismus

To je dobře, že nevěříš. Tím si potvrdil, že je článek napsaný pravdivě a dobře. :-)

4 0
možnosti
IM

iriris

31. 5. 2012 22:29
Omluva?!!

Jelikož jsem v Břeclavi byla mohu z určitostí potvrdit,že nikdo neskandoval cikáni do plynu,ale cikáni do práce pravděpodobně výsledek bude ale stejný.Dál co máme jisté v případu,je zdravotní stav chlapce(už jsem čekala,kdy že mu ta ledvina sama doroste)který absolutně vylučuje že jeho poranění by odpovídala primitivní verzi samotného génia špatného scénáře celého příběhu.Velmi lehce se dá takový pád vypočítat,komprese tlaku by musela být daleko vyšší,ale to není podstatné.Podstatné je poškození cikánské pověsti,která je sama o sobě tak špatná,že poškodit víc ani nejde.Neustále slyšíme požadavky,nadávky,pořád se řeší cikánská práva a natažené ruce.Jak chcete být prospěšní pro společnost a jakým přínosem jste pro nás?Zajímavé je že jsme označováni za rasisty,ale naše rasistické peníze Vám nevadí,přitom řešení je jednoduché zakažme slovo rasismus a diskriminace.Znám výborného člověka,je cikán:Slušný je vždy cikán,nikdy ne Róm to si děvče pamatuj.Závěr:kluka mají na svědomí rómové.

6 0
možnosti
VS

Astaroth

7. 9. 2012 14:54
Re: Omluva?!!

Zraneny jinoch nebyl Cech, ale Rus. Buhvi komu nezaplatil za dodavku drog a vime, jak ruska mafie tresta sve selhavsi cleny.

0 0
možnosti
PB

technik4

31. 5. 2012 16:27
O mlácení prázdé slámy

ztrátě času, a plnění hlav pilinami.... Tak o tom to celé je.Nedozvěděl jsem se vlastně vůbec nic. A co víme?

V Břeclavi se NĚCO stalo, poškozený s velmi vážnými zraněními si sám sehnal pomoc. Přišel o ledvinu, zásadně změnil výpověď a to z verze uvěřitelné (nakládačku si každý představí snadno) na verzi velmi, velmi podivnou

Nejsem lékař, ale (a to už také mnohokrát zaznělo) zranění způsobená pádem, (o jedno patro?). mají nějaký charakter, patrně jiný než újma po násilí.

O napadení ve Zlíně, před 2 týdny  , tuším to bylo, informovala jednou opatrně jediná TV stanice ... a dál je ticho...

Vln útoků na média -  za údajně neprofesionální povrchní a senzacechtivou práci - už opadla. A jak by to tedy bylo správně? Informace jen pozitivní, o boji o zrno, a překračování plánu a blahu lidu, například. A pak - jen o případech vyšetřených a spravedlivě potrestaných. Vše ostatní nám přeci bere klid k poctivé práci....

2 0
možnosti
HŠ1

Huckleberry Švédd 10

31. 5. 2012 15:44
mno .... cituji :

0 0
možnosti
HŠ1

Huckleberry Švédd 10

31. 5. 2012 15:45
Re: mno .... cituji :

Strach o děti a dětský pláč nikdo a nic nezaplatí. Některé věci se totiž z hlavy vymazat nedají. ..... ovšem toto PLATÍ I PRO VĚTŠINU !!!! :-/

6 0
možnosti
  • Počet článků 140
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 6102x
Jsem především novinář, trošku spisovatel a trošku muzikant. Držitel ceny Magnesia litera (2023) za knihu Skutečná cesta ven. Autor povídky (Žižkovák), která vyšla v antologii The Book of Prague (CommaPress UK) nebo povídky Erža, která vyšla v antologii Krev, monstra a cukroví (2023 - Epocha).