TT
Foto

Ne. Nemůžete děti narvat do zvláštních škol - je třeba s nimi systematicky pracovat aby se zlepšily tam kde jsou a začaly podávat také lepší výkony - proto práce poradců.

JM

J46a60n 51M72a12r12e24k

18. 6. 2024 1:15

Máte tam stovky poradců, pedagogů a psychologů....a výsledek? Místo těch zbytečných lidí si pořidte pořádnou rákosku, dejte harantům na ...del a bude pokoj. Jako za mých mladých let. Tehdy ve školách žádní zbyteční poradci nebyli a rákoska stála jen pár korun.

  • Počet článků 6
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 479x
PR a sociální sítě. Sociální pracovník. Člen Komise kulturní a letopisecké města Havířov - členka KDU-ČSL Havířov. Politicky aktivní. Vystudovaný obor - sociální práce a osobní koučink. Nově také Sociální pedagog na ZŠ a MŠ Družby Karviná. Člen Komise pro národnostní menšiny a integraci cizinců v ČR. Člen Valné hromady a Facilitátor Asociace sociálních pedagogů ČR. Člen Komise pro občanské záležitosti Rady města Havířova. Motivem mé práce je umožnit obyčejným lidem zasahovat a vyjadřovat se k politickému dění v naší zemi, neboť samotné politiky si volí občané. Politici pak jsou zde proto, aby sloužili a pracovali primárně pro ně. Dále mám na srdci zlepšení kvality vzdělávání na ZŠ a SŠ v ČR. 

Seznam rubrik