Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J89o30s15e27f 34H80u86m93m81e42l
z vašeho článku ..
Čím dál víc mi také připadá, že soustavná protikuřácká kampaň dělá z kuřáků jakési „smrduté podlidi“, od nichž je radno držet se v uctivé vzdálenosti.
to je zajímavé, tyhle smrduté podlidi nechtějí v hospodě, vyhazují z domova, překáží na ulici, v MHD....že by nějaký ústav nebo smetiště ?
M73i88l73o74š 97F91. 91P17e56c73h38a47r
„to je zajímavé, tyhle smrduté podlidi nechtějí v hospodě“ poslanci, protože hospodských se neptali, jen jim přikázali, koho jsou povinni nechtít. Nejste vy náhodou demagogický lhář?
J57a83k44u52b 26B97e50z56n97o21s46k74a
Určitě má zákaz kouření vliv na návštěvnost hospod..Ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že nic dramatického se zatím neděje. Ano, v některých hospodách je úbytek hostů znatelný, ale neznám ze svého širokého okolí jedinou hospodu (ani vesnickou), která by kvůli zákazu musela skončit. Zřejmě ty podniky umí svým zákazníkům nabídnout i něco víc, než jen čistý popelník.
I meziroční srovnání prodeje piva v hospodách za měsíc září není relevantní, protože loňské září bylo nesrovnatelně teplejší, takže se piva prodalo logicky víc. Jsem kuřák, co rád zajde několikrát týdně na pivo do hospody, se zákazem v této podobě taky nesouhlasím, ale ta hysterie kvůli zákazu kouření už mi leze na nervy.
J97a65r82o28m76í33r 80H40l61u58b26e39k
A to ještě nenastala zima. Zatím to jede jakousi setrvačností, ale jakmile se kontinuita přeruší, nastane další setrvačnost, lidé nebudou chodit ani v létě. Komunistická dušička se tetelí v peří. To jsme to těm "zlodějům" nandali. Na koho se soustředíme příště?
I31v64a36n 41M98a38r82e93k
S ubývající teplotou se budou restaurace , hospody a hospůdky vylidňovat. Nikdo nebude od piva kvůli pár šlukům z cigára odbíhat ven do mrazu a zase zpět. To si zrovna můžu dát pivo v pohodě doma a zapálit si na balkoně či před domem . Takže ne EET ale nesmyslný protikuřácký zákon.
Mimochodem, víte kde je nejčerstvější vzduch? V restauraci , je to jediné místo , kde se nemůže kouřit.
J82i52ř71í 30H81e81r63m87á53n35e44k
Já si to zas až tak nemyslím. Na úterý 18:30 jsem měl rezervaci v proslulé Branické restauraci Postřelená kachna a dobře jsem udělal. Bylo zcela nabito.
Pravda, není to hospoda, ale argumentovat něčím zlozvykem není zrovna košer.
Já zase mám silné auto a cítím se velmi omezen omezenou rychlostí.
J61i52r97i 75T42i19c72h40y
Nezli se pustite do prokuracke kampane, prostudujte si situaci v USA a Kanade, nejpokrokovejsich zemi v boji proti zhouibnemu navyku - koureni.
M32a92r96t84i97n67a 15M30o61u70d18r57á
Lahváče jsou prostě levnější. To je celé.
P86a36v24e63l 85B33a88r93t31o35k

Ta předešlá diskuze je zbytečná.
(Myslím, že na konkrétních procentech piva až tak moc v tomto kontextu nezáleží.)
Ve Vašem blogu je nejvýznamnější ten výraz "buzerace".
Nějací imbecilové na úrovni Hlavatého podlehli pocitu, že jsou něco víc a ingerují nám do životů zdaleka víc než je nezbytné.
Včetně "ikony" Babiše.
J97i60ř11í 85H66e73r61m76á61n12e26k
Tady, Pavle, nesouhlas. Každý, kdo kouří, je obětí zhoubného návyku.
J44i76ř74í 34H10e16r29m49á56n37e45k
Adame, co ten výraz "nadekrytá"? není to náhodou zastřešená? Ale, pak už to není zahrádka, že: Možná veranda, kdo ví?
M61i10l19o58š 82F13. 28P96e71c76h85a31r
Slovo nadekrytá sice neznám, ale mohlo by to být – jako když je maxideštník nad stolem – něco podobného nad několika stoly zároveň; vzduch z okolí, ale žádný déšť.
V69l76a50d15i88m28í98r 68H42r67u75b52ý
Já jsem četl také, že se prodalo o čtvrtinu piva v restauracích meziročně méně. Jenž to oficiální číslo Českého svazu pivovarů a sladoven je meziroční pokles o 4,2 %. Takže zase nějaký novinář neznal procenta a všichni jeho blbost opsali.
Nutno podotknout, že prodej piva v restauracích klesá dlouhodobě. A 4,2 % není zas tak moc. Jen co "trucíři" přestanou trucovat.
V58l48a39d85i26m69í54r 74H97r62u98b10ý
Jen k inteligenci novinářů: Spotřeba piva hospoda:domov je cca 60 % : 40 %, tedy 6 : 4. A vidíte, jeden debil napsal "Každé šesté pivo se vypije v restauraci a každé čtvrté doma". A desítky spoludebilů to opsaly.
V75o17k89o58u58n 63V39l49a57d54i14m57i58r
Jen jestli to neni tim, ze to pivo je cim dal tim drazsi, a zamestnavatele si hlidaji lepe sve delniky. Ti pak nemohou v pracovni dobe tolik vysedavat po hospodach.
- Počet článků 497
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1615x


















