Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

HR

Máte pravdu s tím dvojitým metrem, ale to se táhne celými diskuzemi.Nevím čím to je.

JZ

Svobodův příspěvek smazán z důvodu nehorázných loží a obhajoby komunistických zločinů proti lidskosti.

PB

Karma.

Jen mi připadne únavné donekonečna zdůrazňovat to, že nevědomí chudí sovětští vojáci šli pod příkazem někam vraždit.

Neříkáme to ani u starořímským dobyvatelů, mongolských hord, vikinských vln, nacistických vojsk.

Prostě primitivní násilnické, dobyvačné, ruské hordy.

Už 200 let.

  • Počet článků 3742
  • Celková karma 17,24
  • Průměrná čtenost 1682x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.