Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seZ72d25e67n35ě15k 14P27o40k86o45r12n77ý
Díky za tento příspěvek do diskuze týkající se nepřímo sudetoněmeckého srazu v Brně. Je třeba opravdu zklidnit emoce těch, kteří se stále vracejí do minulosti a straší druhé lidi ...
E51v83a 21K93o91r55b97e54l11o91v45á
Brněnský megaspolek, babišparta i tlustý Bertík jedno jsou. Z lidového setkání, kterých je v příhraničí plno, vytlouct politické body, aby bylo na dobré živobytí.
H52a83n15n42a 23R26y27b14n23i38c92k16á
Vynikajici. Tech rozhovoru pana Löffler jsme se s manzelem nekolikrat zucastnili. Pan L. bokuzel zemrel 2015.
V28á75c80l64a10v 47R51o44u32d87e15n69s56k77ý
Já bych doplnil např. poutní kostel na Svatém Kameni. Z naprosto dezolátního stavu, do kterého se dostal i přičiněním našich pohraničníků, je dnes nádherné místo velice vhodné pro zklidnění a chvilku rozjímání. Obrovskou zásluhu na tom má i finanční přispění ze strany sousedních rakouských obcí, ve kterých žijí potomci odsunutých.
B25o11h79u89m72í94r 71Š32i31m81e30k
A kteří do tohoto jimi obnoveného kostelíku jezdí na nedělní mše svaté!
B97o83h27u70m27í96r 63Š22i90m15e75k

Díky!
Andrej Babiš v Bavorsku řekl, že mu sraz sudetoněmeckých občanů v Brně nevadí. (Respekt 20/2026:3) Pod fašisoidním nátlakem Tomio Okamury byla uspořádána schůze parlamentu, která měla zabránit smíření Čechů s Němci. Šlo o protiústavní, nedemokratický počin parlamentu, který se nesmí stavět proti svobodě slova a svobodě shromažďovací. Tomio Okamura si snad myslí, že u nás již ukončil naši liberální demokracii a nastolil autoritativní režim?
- Počet článků 3742
- Celková karma 17,24
- Průměrná čtenost 1682x
Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz


















