Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Díky za tento příspěvek do diskuze týkající se nepřímo sudetoněmeckého srazu v Brně. Je třeba opravdu zklidnit emoce těch, kteří se stále vracejí do minulosti a straší druhé lidi ...

EK

Brněnský megaspolek, babišparta i tlustý Bertík jedno jsou. Z lidového setkání, kterých je v příhraničí plno, vytlouct politické body, aby bylo na dobré živobytí.

HR

Vynikajici. Tech rozhovoru pana Löffler jsme se s manzelem nekolikrat zucastnili. Pan L. bokuzel zemrel 2015.

VR

Já bych doplnil např. poutní kostel na Svatém Kameni. Z naprosto dezolátního stavu, do kterého se dostal i přičiněním našich pohraničníků, je dnes nádherné místo velice vhodné pro zklidnění a chvilku rozjímání. Obrovskou zásluhu na tom má i finanční přispění ze strany sousedních rakouských obcí, ve kterých žijí potomci odsunutých.

A kteří do tohoto jimi obnoveného kostelíku jezdí na nedělní mše svaté!

Díky!

Andrej Babiš v Bavorsku řekl, že mu sraz sudetoněmeckých občanů v Brně nevadí. (Respekt 20/2026:3) Pod fašisoidním nátlakem Tomio Okamury byla uspořádána schůze parlamentu, která měla zabránit smíření Čechů s Němci. Šlo o protiústavní, nedemokratický počin parlamentu, který se nesmí stavět proti svobodě slova a svobodě shromažďovací. Tomio Okamura si snad myslí, že u nás již ukončil naši liberální demokracii a nastolil autoritativní režim?

  • Počet článků 3742
  • Celková karma 17,24
  • Průměrná čtenost 1682x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.