Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit se
JŠ
J44a67k21u59b 12Š36o43l29c
20. 5. 2026 14:49
Byly to krásné časy, soužití nic nenarušovalo, škoda, že to dnes Babiš a spol. nechápou.
- Počet článků 3739
- Celková karma 17,12
- Průměrná čtenost 1683x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.
Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz
Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz


















