Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit se
JK
J68i36ř25í 48K80o39z57á52k
26. 5. 2026 17:06
Souhlas.Ovšem kdyby se hodnotilo podle velikosti ega, to by byl Macinka nejméně Guvernér Evropy!
MŠ
M76i44l81a56n 10Š40ť77a71s84t53n41ý
26. 5. 2026 11:13
Jediná zkušenost s politikou rychlokvašky Macinky jsou "nalejváky" od Klause, když působil jako mluvčí v IVK.
OS
O30t57o 32S15t73r75á23n90s60k60ý
26. 5. 2026 12:05
Mluvčí nebo mluvka?
MV
M48a49r87e45k 11V59a37l91i10č87e43k
26. 5. 2026 19:50
Je hroznej, ale dělá, že to neví.
FP
L60u93b46o30m50í72r 67S48t95e90j38s93k93a20l
26. 5. 2026 15:41
Souhlas, vidím to stejně. Vyjádřeno matematicky, vedle x souhlasů y nesouhlasů. Přičemž y=20x.
J97a80r50o78s84l65a97v 97H10e39r91d97a
26. 5. 2026 13:54
V IVK se slušnosti naučit nemohl. Pro Klause byl i předseda senátu nulka.
Inu velikáni, jimž čouhá použitá sláma z úst.
- Počet článků 3739
- Celková karma 16,88
- Průměrná čtenost 1683x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.
Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz
Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz


















