Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

JK

J68i36ř25í 48K80o39z57á52k

26. 5. 2026 17:06

Souhlas.Ovšem kdyby se hodnotilo podle velikosti ega, to by byl Macinka nejméně Guvernér Evropy!

Jediná zkušenost s politikou rychlokvašky Macinky jsou "nalejváky" od Klause, když působil jako mluvčí v IVK.

Foto

Souhlas, vidím to stejně. Vyjádřeno matematicky, vedle x souhlasů y nesouhlasů. Přičemž y=20x.

Foto

V IVK se slušnosti naučit nemohl. Pro Klause byl i předseda senátu nulka.

Inu velikáni, jimž čouhá použitá sláma z úst.

  • Počet článků 3739
  • Celková karma 16,88
  • Průměrná čtenost 1683x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.