Kvůli vlastní hlouposti hrozí zabitím a útočí na Klause
Myslím si však, že dotyčný nespokojenec ve vězení neskončí, spíše je zralý na psychiatrickou léčebnu, kam podle všeho patří. Onen pán pracoval dříve jako soustružník v brněnské Královopolské strojírně, od které dostal podnikový byt. Ten pak od této společnosti převzala privátní firma a pánovi jej nabídla k odkoupení za cca 250 tisíc korun. Pán odmítl, a v bytě zůstal jako nájemník. Nyní se mu však nelíbí vysoké nájemné a tak si vymyslel již zmíněnou originální metodu. Státe, ty zacvakáš dva miliony (takovou má jeho byt tržní cenu) a já v něm budu bydlet.
Jenomže to jsou metody hodné gangsterů. Ten člověk s evidentně zvrácenými levicovými představami se chová jako prachsprostý obyčejný vyděrač. Je dobře, že ho policie vyšetřuje, a pokud s výhružkami nepřestane, musí do vyšetřovací vazby. Ve slušné společnosti se lidem zabitím nehrozí a je vidět, čeho jsou někteří levičáci schopní.
Je nad slunce jasné, že ODS za to, co se stalo, nemůže. Pán prostě udělal hloupost, odmítá za ni nést následky, a viní jiné. To je typický důsledek bolševismu. Státe starej se, já za nic nezodpovídám. Tak to v žádném případě, dotyčný exsoustružník si mohl oněch čtvrt milionů půjčit, posléze byt za dva miliony prodat, a za zbytek peněz si pořídit slušné bydlení. A ještě by mu možná nějaké peníze zbyly. Za chyby se zkrátka platí.
Tady někteří lidé, a ten brněnský vyděrač mezi ně zřejmě patří, stále žijí v představách, že vláda dělnické třídy dosud neskončila. Samozřejmě slušné dělníky, kteří mistrně ovládají své řemeslo, potřebujeme a zaslouží si naši úctu. Ovšem tzv. pracující, kteří si myslí, že budou diktovat druhým a rozhodovat o všem, je třeba důrazně vyvést z omylu.
Jan Masaryk kdysi prohlásil, že ti dělníci jsou vlastně fajn lidé, ovšem bolševici je zkazili, protože jim vtloukají do hlav, že musí vládnout. To je ovšem velký společenský omyl, který vede jenom k devastaci společnosti. Takový dobrý frézař má místo u stroje, který ovládá a na tomto postě je také užitečný, ale vedení ať přenechá jiným, kteří mají manažérské schopnosti.
Jan Ziegler
Lékaři berou v Rusku 15 000 měsíčně, aby přežili, berou úplatky a předepisují narkotika
Až 100 euro za rychlejší vyšetření a 300 euro za vypsání falešného receptu na opiáty a analgetika. Podle pediatra Kudaškina si tímto způsobem přilepšují ruští doktoři, jelikož ze svých mizerných platů by jinak nepřežili.
Jan Ziegler
Sergej Kudaškin už sedm let marně žádá o azyl, v Rusku mu hrozí až 20 let vězení
Je to neskutečný příběh s nejistým koncem, v němž ministerstvo vnitra nerespektuje zákonné lhůty o vyřízení právní ochrany. Přitom Kudaškin ostře kritizuje Putinův zločinný režim a do Ruska být vydán nesmí.
Jan Ziegler
Odebrat Zelenskému vyznamenání je nesmysl, nekryje však SPD vlastní neschopné ministry?
Partaj Tomia Okamury přišla s návrhem na odebrání Řádu bílého lva ukrajinské hlavě státu. Je to ubohost, ale co když je to pouze záměrné odvádění pozornosti od daleko závažnějších problémů.
Jan Ziegler
Další Benešovo selhání, hloupě si utahoval z Chamberlaina
To se opravdu nepovedlo, Edvard Beneš se s Janem Masarykem ve vzájemných telefonátech naváželi do britského premiéra. Vůbec to nebylo chytré a Československu to akorát uškodilo.
Jan Ziegler
Zbabělý Turek kárá prezidenta, že není chlap, sám však udal ženu za deb.la v baru
Je to takový kříženec pokrytce a směšné postavičky. Řeč je o Filipu Turkovi ze strany Motoristů, který káže vodu, přičemž sám pije víno.
| Další články autora |
Myslíte, že znáte Česko? Tento letní test vás možná překvapí
Léto je ideální čas objevovat krásy Česka. Nabízí se hned několik míst, které rozhodně stojí za...
Špičatý výdech z metra na náměstí Jiřího z Poděbrad budí rozpaky. Ptákům ale neublíží
Po více než dvouleté rekonstrukci se veřejnosti znovu otevřelo náměstí Jiřího z Poděbrad. Jeho...
Třesně vs. mléko. Znáte mýty o jídle?
Strašily vás babičky bolavým břichem po zapití třešní nebo angínou z bleskově snědené zmrzliny v...
Místo, kde pomáhá „prehistorické moře“. Smrdáky lákají na unikátní léčbu
Na Záhorí existuje místo, kde se léčba neopírá o sliby, ale o přírodní zdroj s výjimečně vysokým...
Nejroztomilejší fotogalerie prázdnin je tu. Zoo se chlubí novými mláďaty
Zvířecí školky se během léta pořádně rozrostly. Návštěvníci mohou v Brně pozorovat šest malých...
V Českém Krumlově dnes začne mezinárodní hudební festival
V Českém Krumlově dnes začne 35. ročník mezinárodního hudebního festivalu. Do 8. srpna nabídne více...
Na Masters of Rock poprvé vystoupí severské kapely The Rasmus a In Flames
Druhým dnem pokračuje ve Vizovicích na Zlínsku hudební festival Masters of Rock. Na přehlídce...
Centrální park Praha 13
Ještě cca měsíc a zase si na nějakou dobu oddechneme od hluku přístávajících nebo startujících...
Plná Jízdárna ve Znojmě zhlédla představení spojující barokní operu a balet
Výpravné představení, ve kterém se spojuje barokní opera a balet, dnes publiku nabídl Hudební...
- Počet článků 3756
- Celková karma 17,20
- Průměrná čtenost 1677x
Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz



















