Foto

Rusáci přišli svojí hloupostí o Aljašku a přijdou i o Sibiř. Akorát, že Aljašku sice levně, ale přece jenom prodali Američanům, Sibiř si zabere Čína jako splátku obřích dluhů, které u nich rusáci budou mít.

Foto

Rád bych tu vyzdvihl výkon diskutéra Bicery. Když se prokázalo, že to Albrightová nikdy neřekla, tak tu napíše, že není důležité, jestli někdo něco řekne, nebo si to myslí.

Všímáte si toho podprahového podsouvání axiomu lži? Tak tohle je příklad práce ruské propagandy jak z čítanky.

Foto

A určitě dodá, že se snaží být objektivní. Jako vždy. Už léta.

Foto

Těch lží je tolik, že stačí konstatovat, že Putin, ruská vláda a oficiální místa lžou. O mediích nemá cenu mluvit. Případ sám pro sebe je Medveděv. Základ pro jednání s Ruskem je nevěřit jim ani slovo.

Vašek

Foto

Irák vlastní atomové zbraně, proto je nutné ho napadnout. Pro kterou velmoc byla tato lež příčinou zahájení agrese?

Foto

Já bych opravil: Hitler se v takových věcech jako okultizmus, ezoterika nebo magie nevyžíval. Bylo mu to vše nesjpíše ukradené. Tím byl posedlý šéf SS Himmler.

PB

P52e62t93r 45B67u59r64i87a45n

18. 6. 2024 19:09

Věc není s konečnou platností potvrzena, dokud ji Rus nepopře a naopak.

To je axiom.

Tedy tvrdí-li Rusové toto, 100% se to nestalo.

DR

To už na tom musíte být s těmi náměty fakt hodně zle, když už řešíte podobné ptákoviny typu jestli někdo před lety něco řekl nebo neřekl.

KP

Omluva +. Nedivte se Ziegler jede v normě.

Foto

V podstatě je to už téměř na sto procent spolehlivý systém. Jediná věc, na niž se můžete spolehnout, je zkušenost, že jim nelze věřit. Můžete se spolehnout, že když ta říše vypustí do světa nějakou zvěst, pravdou je nejspíše pravý opak. Mnohé pojmy se tam používají v naprosto převráceném smyslu. Když mluví o míru, myslí válku, zotročení říkají svoboda, vraždění a ničení nazývají zachraňováním. V té zemi říci pravdu je zločinem. Když někdo pravdivě nazve válku válkou, je za to odsouzen na dlouhá léta do vězení.

LU

"Sibiř je příliš velké území, než aby mohlo patřit jednomu státu“

Tento vymyslený citát ruskej blogerky z roku 2005 bol spochybnený v roku 2015.

Alexej Puškov moskovský propagandista predseda Medzinárodného výboru Šátnej dumy v roku 2015 na spochybňovanie reagoval typicky rusky,

"Aj keby to nepovedala presne takto, určite si to myslí. A ak nie ona, potom si to určite myslí niekto iný z vplyvných ľudí vo Washingtone."

LS

Tady na blogu ta lež byla tolikrát použita a samozřejmě patřičně oceňována.

JZ

Jistě, a víme kým. Jsem zvědav jestli se potrefené husy ozvou.

  • Počet článků 3353
  • Celková karma 21,90
  • Průměrná čtenost 1798x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz