Diskuse
Stesk
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
sirovodik
Delsi douska
Ani jsem nevedel, ze je ten slavnej Hlustvisihak od vas, ale videl jsem za to slzet pri tom lidi smichy. Nebudu jmenovat, ale nekteri se i pekne pocurali. Nedavno davali v TV porad o Sterclovi a tak jsem si pripomel, ze tenkrat bylo dost skvelych skecu se skvostnym obsazeni. Vcera byl porad jehoz soucasti byla scenka jak zamestnanci zadaji reditele o zvyseni platu. To by jste napsal stokrat lepe levou zadni s prstem v nosu.
sirovodik
Pane Zelenko
Jeden kamarad s vami lezel na pokoji v nemocnici, kdyz mu operovali zlucnik . Vsude vykladal, ze jste prima chlap a ze je s vami sranda. Dal jsem vam karmu a taky vas pozdravuju. Taky jsem se casto zasmal pri vasich rozhlasovych poradech. Jo takovejch chlapu kdyby bylo vic. Preju zdravicko.
klára
:-)
Pane jo, dávám vám karmu. Víte, že jste od pohledu nakažlivě sympatický?
- Počet článků 21
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 873x


















