Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ70a72n 97P65r65a90ž28á46k
To jsou auta mého dětství a mládí, Zdeni. 😺
Z87d61e46ň52k31a 19O28r59t55o56v24á
Je to vždycky milý zážitek. Majitelé mají autíčka vypulírovaná, mnozí mají otevřené kapoty a diskutují s návštěvníky. Někteří dovolují malým dětem, aby si sedly za volant a nechaly se rodiči vyfotit na památku. Jo, pěkná akce to je.
V76á13c55l13a69v 80K64u95n78f35t
Krásná auta a motorky v krásných kulisách Velvar.
Vašek
Z53d57e73ň95k11a 38O74r77t23o83v25á
Vašku, je to každý rok opravdu nádherné a vždycky se sejde hodně lidí, milovníci aut, celé rodiny i s dětmi, hraje k tomu orchestr žáků naší hudební školy, prostě atmosféra výborná.
R81i93c69h62a73r43d 32K30r86á46l
Je to zvláštní spojení - cestou na jednu akci jsem potkával ony letité stroje, nemohu říci, že směřovaly stejným směrem, výstav bývá více. Ale mě se líbilo, že zatímco míjím skutečné krasavce, patřím ke skupině těch, kteří je tvoří v měřítku podstatně menším a je jedno, z jakých materiálů.
Veteránské srazy jsou krásné a zároveň poněkud skličující, když na nich najdete auto, ve kterém jste se dejme tomu učili točit volantem. Ale čas nejde zastavit a je velmi milé, když se sem tam připomenou. Ať jsou to ona krásná autíčka, funící autobusy nebo dýmající lokomotivy. Proto autorce děkuji a chtěl bych jí sdělit, že jsem člověka z oné „bubliny s dveřmi vpředu“ viděl jak nastupovat, tak vystupovat. Vypadá to velmi zajímavě, ale na druhou stranu, snad to bude jen tím, že jsme zvyklí téměř celý život lézt do auta z boku.
Hezkou neděli.
Z34d36e57ň37k48a 24O68r37t84o11v94á
Moc, moc Vám děkuji za zmínku o tom, že jste viděl šoféra toho autíčka v akci. Já jsem u toho stála, auto jsem obcházela a pořád jsem si představovala, jak tam sakra leze.
I49v21a44n14a 72L55a29n79c53e
Vozítka krásná, ale protože umím jezdit jen s automatem, tak bych vás holky nikam nedovezla.
Z81d42e71ň98k93a 18O85r49t94o46v41á
Ivanko, to nevadí, dala bych si s Tebou výbornou kávičku, včera jsem ji tam okusila a byla vynikající.
H74a90n87n29a 30R26y68b62n23i15c49k37á
Ty fotky jsou super 




karma
Z81d29e42ň82k35a 58O11r87t13o49v43á
Hanničko, tak to moc děkuji!
M63i91l63u57š42e 39H38e28r41t48l69o29v57á
Čím dál víc vám miluju.... nejen pro vaše články, mám taky starý tlačítkový telefon a kinetózu........

Z32d25e82ň56k85a 65O65r47t41o14v88á
Miluško, tak to jsme holky jedna radost. 
Uznejte, jaká by byla švanda, kdybychom spolu vyrazily autem na výlet. Myslím, že by nás šofér po pár kilometrech obě vysadil.
M78i61l35a59n 90Š93ť58a37s35t57n34ý
Pěkné. Detailní snímky dobře zvládá i ten tlačítkový mobil. Taky jeden udržuju při životě (už 18 let a pořád funguje). Ten traboš s nápisem Autoškola nemá chybu.
Z36d65e67ň36k33a 84O86r18t88o22v10á
Bylo roztomilé si všimnout, že jakmile se trabant rozjel, tak se každý, koho míjel, začal usmívat.
Z36d47e89ň41k92a 98O97r87t27o88v59á
Moc děkuji, Jarmilko!!!
T42o80m60á33š 25V76o77d76v75á49ř25k48a
To je nádhera, Zdeni. Tak bych měl chuť do některého z nich nasednout a objet náměstí, dále asi ne, budou to všechno kostitřasy. A těší mne, že tam bylo i auto z Ostravy dle SPZ.
Z56d89e52ň62k11a 49O90r87t55o29v16á
Tak jízda bude zřejmě jen pro statečné, ale fakt je, že po velvarském startu čekala všechny cca padesátikilometrová jízda Kladenskem a Rakovnickem, cíl s předáváním cen byl ve Slaném.
Máš skvělý postřeh, já jsem si espézetek vůbec nevšímala, jinak bych Tě v "ostravském autě" hledala.
J59i70t97k80a 17Š84t61a32n57c65l50o14v11á
Parádní! A na řízení jsem teda úplně levá
Z44d97e70ň96k10a 14O37r38t21o97v42á
To nevadí, Jitu, nám stačí si ty krasavce na čtyřech kolech prohlídnout, za volant se netlačíme
.
- Počet článků 636
- Celková karma 26,06
- Průměrná čtenost 2023x
Facebook: Zdeňka Ortová, BLOG, BLOK, BLOČEK:
https://www.facebook.com/people/Zde%C5%88ka-Ortov%C3%A1/100006730388524


















