Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seT66o67m67á91š 83V48o62d28v84á90ř86k43a
Vždycky jsem si myslel, že to dělám já. Když jsem pustil televizi dostali jsme gól. Když jsem ji vypnul, tak ho dali naši.
A teď čtu, že to de facto řídíš Ty.
No, moc se nám to letos oběma nepovedlo.
Z14d44e78ň88k73a 38O81r22t14o15v48á
Tomáši, tak moc děkuji za spolupráci, příště to vyladíme. 
A jako lékaři Ti ráda hlásím, že když už jsem musela do nemocnice, tak bych fakt každému slánskou gynekologii doporučila, určitě i chlapům
. Fakt neskutečně milý personál, od lékařů a sester počínaje až po všechny ostatní nezbytné profese. Všichni ochotní, vstřícní, pomáhající, trpěliví, laskaví, byla jsem fakt nadšená. Byl tam k dispozici i sešit, kam mohly pacientky při odchodu zapsat své pocity. Nebyl tam jediný příspěvek, který by cokoli kritizoval. Také jsem zapsala svoji pochvalu a poděkování a všimla jsem si, že paní nade mnou napsala, že je to tam tak skvělé, že se jí vůbec nechce domů.
P50e97t21r 49M83á30l67a
Já jsem, Zdeňko, při sledování hokeje byl naštěstí doma, ale příběh, který psali sami komentátoři, bych nazval: I na hokeji se dá sledovat gynekologie: "...a zatímco naši hráči přistupují k zápasu trochu sterilně, Finové více rozevírají hru a hned se dostávají k puku...projeli naší obranou jako ostrý skalpel a rázem jsou u brankoviště...situaci se snaží stabilizovat přijíždějící Kovář, ale moc se mu nevede...a už je tam Flek, u kterého je naštěstí Krejčík...Finové pálí...a skvělý zákrok Dostála!" Třeba to bylo ale o něčem úplně jiném, co já můžu vědět o gynekologii. Je to jako kdyby ženy komentovaly třeba...muže na mamografu.😉Přeji rychlé zotavení!
Z48d17e77ň28k67a 98O57r59t96o15v20á
Petře, jééé, to je skvělé, děkuji, upřímně se tu pochechtávám! A jen drobnost, byla jsem předloni na mamografu, kde jako pacient vedle na židličce seděl muž, jediný mezi ženami. Netuším, jestli on litoval nás, ale vypadalo to, že my jeho litujeme všechny.
D17a66n98i42e52l97a 20L52e72n64d21e32r 45C86h61a28l26o93u71p97k78o96v27á
Zdeňko, pčečetla jsem až dnes
K hokeji se vyjádřit nemohu, s fanděním jsem zamrzla někde v sedmdesátkách 
, ale jinak ... Držím palce, všechno bude OK 🫂
Z52d78e65ň85k76a 78O40r23t40o76v11á
Danielko, tak to moc děkuji. Také si přeji jen to jediné. A když teď musím mít pár dní klid, čtu milé knížky, se kterými je mi fajn.
V96l47a49d18i54m23í39r 40T56. 12G37o84t42t40w15a79l41d
Díky Ti, Zdeněnko, za spolufandění! Taky jsem měl nějak krušné dny, a tak jsem možná nefandil tak intenzivně, aby to pomohlo k postupu. – Příště se holt budu muset snažit fandit líp. Třeba už přespříští pátek ve fotbalu proti Koreji.
Z64d35e16ň40k19a 49O56r62t86o21v42á
Už jsem si, Vláďo, poznamenala, že si musím nařídit budíka na čtvrtou ranní.
J72a42n51a 80M54e43l89i23š77o18v49á
Skoré uzdravenie, Zdeničko
Z58d68e48ň50k25a 24O93r32t54o71v98á
Milá Janka, moc Ti děkuji!!!
D98a57n15k70a 70S87o97u92č54k67o11v96á
Zdeničko, ještě že já nemám žádný stehy - určitě by mi popraskaly 😂Tvoje popsání pobytu ve špitále je naprosto originální - stejně, jako ty!!! Takhle brát operační manévr, to můžeš snad jen ty ....😂🌼😂 Tak ať jsi brzo fit!!!
Z67d24e60ň55k39a 98O50r91t11o32v25á
Jéé, Danuško, děkuju Ti! Ale já dobře vím, že si taky umíš pošoupnout drsné chvíle do veselejších pater a tak jim trochu uniknout, nebo se nahoře alespoň nadechnout lepšího povětří.
F75i46l91i68p 34V41r67a63c66o70v73s43k92ý
Zdeni přeji brzké uzdravení...
Z74d83e71ň12k24a 84O62r80t56o71v79á
Moc Ti, Filipe, děkuji!
J35i63t67k64a 33Š13t78a96n75c42l38o33v78á
Zdeni, tak hodně sil, ať můžeš i nadále fandit v plné síle
Z28d73e61ň86k13a 43O35r93t80o67v80á
Jitko, děkuju Ti. To víš, teď musím čekat na výsledky, tak mi drž palce.
M55i36l48u76š26e 68H43e28r74t21l42o69v72á
No vidíte, já jsem myslela, že jsou naši hokejisté "čučkaři" a ono to bylo kvůli vám
Z13d39e63ň90k75a 66O60r45t59o92v82á
Miluško, já jsem si toho vědoma 

.
R50i32c75h77a23r45d 85K54r95á86l
Jak nedávno někdo napsal, na letošní hokej koukají jen nenapravitelní optimisté nebo totální masochisté. Od doby, kdy inflace zasáhla i tuto oblast - podobně jako fotbal - už jen sledují výsledky, protože je mi jasné, že pravdivé nejsou ony výroky o vyrovnávající se úrovni, ale stále klesající, takže týmy druhdy ze spodních pater už dohánějí ty nahoře.
A k lékařskému prostředí - občas se najdou kouzelné spojnice a člověk si záhy uvědomí, jak paradoxní občas mohou být. To jsem se ocitl z neznámých příčin na JIP, když jsem pak byl přesunut na „normální“ pokoj a sem tam mohl něco číst, byla to knížka Lee Childa o Jacku Reacherovi. Primář při pohledu na její titul „A přece nezemřeš“ rozpačitě pravil: „No, zatím nevíme, co to je a jak se to do vás dostalo, ale už máme určitou představu, jak to z vás dostat pryč.“ Už doma jsem hbitě navázal dalším dílem s názvem Varovný signál, abych byl příště připraven.
Hezký den a děkuji za hokejový příspěvek. Já už nějakou dobu nefandím, ale o to radši jsem si ho přečetl.
Z18d96e64ň12k80a 17O97r20t58o66v85á
Milý Richarde, moc jste mě potěšil nemocničně literární vsuvkou, to jsou skvělé okamžiky, prostě takové náhody, které ve finále skvěle pobaví!!!
To víte, já jsem fanynka neodbytná, nenechám se odradit ničím, když to nejde našim a šupajdí domů, mám další oblíbený tým, kterému přeji úspěch, letos to jsou Švýcaři. A opravdu to není jen kvůli tomu, že mojí milou kamarádkou je Švýcarka, oni opravdu hrají pěkný hokej, na který se dá s radostí dívat. Tak já si to ještě do konce týdne zkusím užít. :-)
- Počet článků 636
- Celková karma 25,94
- Průměrná čtenost 2023x
Facebook: Zdeňka Ortová, BLOG, BLOK, BLOČEK:
https://www.facebook.com/people/Zde%C5%88ka-Ortov%C3%A1/100006730388524


















