Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MV

Jsem taky plně letní typ. Ty dlouhý dny, ti teplo, ta rozkvetlá zahrada a ta chuť fest vychlazený plzne!

1 0
možnosti
Foto

Marku, ještě mě napadá, že taky žádný politický plky. Politici jsou na dovolených, do televize jich pronikne jen pár neodbytných, to je taková krásná letní úleva

0 0
možnosti
Foto

Krásne a rozverne si to rozpovedala. Ja mám rada všetky ročné obdobia. Slnečné lúče v podnebí, kde je viacej vlhko, kde je more je samozrejme rozdiel, ale čo už narobíme. Žijeme, kde žijeme a vraj ludské telo rozoznáva, len dve ročné obdobia, to americkí vedci zistili

1 0
možnosti
Foto

Aha, to jsem nevěděla. Moje tělo vlastně rozeznává taky jenom zimu a teplo, tak si to dosadí k ročním obdobím samo.

1 0
možnosti
Foto

Zdeni, jak jsem níže (a nejen) zjistila romantické představy mého drahého muže, má léto rád jen do té chvíle než začne být vedro jemu. To by pak svlékal nejraději všechny, včetně chlupatých koček. Těch mi bývá líto mnohdy nejvíce.🤣🤣

2 0
možnosti
Foto

Milá Soni, tak to jsi mě rozesmála. Svlékání koček mě taky pobavilo , tedy těch chlupatých, čtyřnohých, ty dvounohé kočky leda před depilací, že jo.

1 0
možnosti
VF

Vy, taková milovnice tepla hledáte ponožky? Nemáte je obuté? (Nic ve zlém!)

0 0
možnosti
Foto

Nu, já jsem milovnice léta a ponožek právě nikoli.

0 0
možnosti
Foto

No, já mám to vedro ráda tak, že si ho raději sichruji. 😂

Nad třicet stupňů ruším i kalhotky, stačí bavlněné šortky, kterých mám zásobu, bavlněná nebo plavková podprďa a bavněné šaty ke kolenům.

Horko mi začíná být ve čtyřiceti stupních. Pod dvacet sedm se balím. 😉

1 0
možnosti
Foto

A tedy, pokud někde nepobíhám s Betty, ruším i ty šortky beru si šaty ke kotníkům. 😂

0 0
možnosti
Foto

Hlavně doma mi to oblíkání trvá o dost kratší dobu. V práci to tolik nepocítím - spodní triko, svrchní triko, kalhoty mám pořád. A jestli kompresky, nebo ponožky a mikina/vesta, to už je na čas jedno.

Jinak stačí tak 25°C. Letní hadříky se vyvenčí a člověk není vařený ve vlastní šťávě.

1 0
možnosti
Foto

Nu, taky netrvám na tropech, ale prostě léto je léto, klidně těch 25, ale slunečných, zářivých, příjemných!

1 0
možnosti
VF

Taky přemýšlím, co si zítra obléku, až pojedu do deštivé a sychravé Prahy hlídat malou vnučku. Už mi nebude stačit jeden kus spodního prádla, kraťasy a tričko.

1 0
možnosti
Foto

Jéé, tak příjemné hlídání a dobrou volbu při ranním ošacení .

1 0
možnosti
MB

Pozdravujte kamarádku 🙂 Já to taky miluju. Mlha, vlezlá zima, déšť, sníh, mrholení, teplé svetry, pletené ponožky, večer brzy tma, vůně sušených hub, čerstvých křížal a pečených jablek, studený vítr, tanec novorozeného velblouda na náledí (samozřejmě netoužím spadnout, ale ta radost, když dolezu kam chci 🙂), vánice, břečka a samozřejmě Vánoce, na které se těším už od letního slunovratu (a všem tím lezu na nervy)

Nejlepší den: vrátím se z venku, zmrzlá na kost, možná i navlhlá, venku už se stmívá, vezmu si teplé ponožky, uvařím si Earl Grey, do pekáren na jablka dám jablka s troškou skořice a hřebíčkem, vezmu si pletení a pustím si Vánoční koledu 🙂 Jablko a pletení si můžu vzít i teď, ale není to ono, když je venku teplo a světlo. Navíc, teď se potím, jen co na to pletení kouknu

2 0
možnosti
Foto

V zimě je ideální doba na čtení knížek, které se přes léto nahromadí.:-)

2 0
možnosti
  • Počet článků 573
  • Celková karma 26,75
  • Průměrná čtenost 2137x
Jsem spisovatelka, knihovnice, blogerka a žena s hlasitým úsměvem

Facebook: Zdeňka Ortová, BLOG, BLOK, BLOČEK:

https://www.facebook.com/people/Zde%C5%88ka-Ortov%C3%A1/100006730388524

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.