Sparta - Slavia 0:2 !!!!

Včerejší derby ukázalo, jak se hraje srdcem a Spartě nepomohl ani sudí, který se v prvním poločase snažil více než dost.

Nebudu se pouštět do nějakého detailního rozboru. Kdo viděl derby, ať si udělá obrázek sám. V prvním poločase měl dostat žlutou kartu věčně faulující Frýdek po najetí na Zmrhala. Slavia měla kopat penaltu už po jasném faulu Davida Lafaty. Viděl to celý národ, kromě rozhodčího Příhody. Ten stál v ten okamžik pouhé dva metry od zákroku a měl ho jako na dlani. Prostě tu penaltu písknout nechtěl. Bohužel Holkovu ruku už písknout musel. To by se už asi špatně vysvětlovalo polskému kamarádovi pana Pelty. Sparta byla marná a až na střelu Václava Kadlece ze 75. minuty neukázala vůbec nic. Slavia ukázala, jak se hraje srdcem a zaslouženě zvítězila. Hlavně mám radost, že v dnešní době už nemůžou psát novináři nesmyslné články, které vyzdvihovaly Spartu do nebes. Dnes jim to už nikdo žrát nebude, protože ze Sparty už dávno nejde strach.

Autor: Zdenek Volf | pondělí 26.9.2016 12:05 | karma článku: 24,79 | přečteno: 935x