Diskuse
Ztráty a nálezy #3
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seZ45d48e71n27ě94k 67P70o39k94o69r85n79ý
1. 6. 2026 14:32
:-) Tu ztrátu inteligence nevím, jak vyfotit. 


Věděla bych o pár živých reálných modelech ... Třeba v horních patrech politiky 
Zdeňku, moc děkuji za krásnou fotoglosu, i když se mi nad tím svírá srdce
- Počet článků 22
- Celková karma 6,25
- Průměrná čtenost 85x
Mám radost, když se mi podaří něco hezkého vytvořit. Je to stejný pocit štěstí, jako když sledujete zakuklenou larvu, ze které vylétá motýl. Morfeus.


















