Diskuse
Foto - hory #2
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit se
Zdeňku, je to nádhera
Ač zimu nemusím, ty zasněžené Beskydy jsou krásné. A nad Priesnitzem jsem se toulala ve stejných lesích ...
Z66d38e35n59ě78k 15P35o43k11o35r89n27ý
10. 5. 2026 17:46
Danielo, moc děkuju.
- Počet článků 22
- Celková karma 6,25
- Průměrná čtenost 85x
Mám radost, když se mi podaří něco hezkého vytvořit. Je to stejný pocit štěstí, jako když sledujete zakuklenou larvu, ze které vylétá motýl. Morfeus.


















