Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Důchod nebo dávky.Stejně to zaplatí ti co pracují.Rozdíl je v tom,že důchod dostane člověk až v odpovídajícím věku,dávky od narození

1 0
možnosti
JD

J98i23r13i 83D30v34o75r91a42k

24. 1. 2021 19:53

Tak to jste si, pane Zdechovsky, pekne nabeh... ;-D

0 0
možnosti
ZZ

Škoda jen, že autor tyto své články zveřejňuje v různých bozích, a nijak na ně nereaguje, takže dál žije spokojeně ve svém bludu, aniž by se kdykoliv dozvěděl pravdu.

;-(;-(;-(

0 0
možnosti
PP

Pokud vím, nepracující lidé usilují o invalidní důchod. A když ho získají, užívají si ho do důchodu a pak se jim mění invalidní důchod na normální starobní důchod.

Tedy podle mě je tak možné získat starobní důchod bez práce.

4 0
možnosti

Možná by stačilo slézt ze vždušných obláčků a jednou se podívat se tam, kde jsou cikánské čtvrti opravdu problém. Jinak v reálu si platíme již třetí genaraci notorických nemakačenků a tyto články nám jistě pomohou ke čtvrtéRv

8 0
možnosti
JV

Cece, vzdyt jste ten clanek ani necetl! Je to o tom, ze hlupaci uveri kazde hovadine. Jste jeden z nich !

0 5
možnosti
DM

Podpis a souhlas,bohužel tady vám to stejně někteří neuvěří

On prostě chtějí veřit nesmyslům ,protože je potřeba svou frustaci vymlátit na snadném cíli...

A můžete dokolečka opakovat že český sociální systém je v evropě jeden z nejlakomějších a koneckonců se sem nikdo kvůli dávkám nehrne,země zaslíbená je jinde-německo,švédsko,norsko,etc

0 8
možnosti

Naše sociální podpora je pro zahraniční "dávkaře" úměrná tomu, jaká je naše životní úroveň ve srovnání s těmi vámi jmenovanými státy. Proto se k nám nikdo nehrne, ne proto, že jsme nejlakomější.:-P

5 0
možnosti
JE

Jen čistě hypoteticky, co budou dělat ti romové až v nedaleké budoucnosti svého hostitele (rozuměj majoritu) vysají k smrti svým přečíslením ;-)

4 0
možnosti
MT

Nevím jak ve velkých městech, ale u nás na dědině znám jen jednu romskou rodinu, tatínek je dlouhá léta řidičem MHD a vždycky nás srdečně zdraví, když venčí psa. Jinak v Sudetech jsou Romové opravdu chudáci, protože tam i majorita má problém získat práci. Ostatně, Sudety jsou odkladištěm sociálně slabých - osobní zkušenost z Krásné Lípy - kolemjdoucí na ulici jsou buď Romové, nebo zdravotně postižení, nebo turisté. Na "normálního zaměstnance" člověk narazí leda tak na úřadě nebo v obchodech. Totéž Rumburk nebo Varnsdorf.

0 0
možnosti
ZZ

Na vesnice chodí jen zoufalci - protože tam si musí sami a zdarma štípat dříví.

V městě stačí zapnout plynový kotel - a ten stát zaplatí.

;-D;-D;-D

0 0
možnosti
MS

Pane europoslanče, už zase jste naletěl?

T.Zdechovský : " Brusel - V Česku se šíří nepravdivé zprávy, že Evropská unie chystá plošný zákaz mysliveckých broků a rybářských závaží kvůli jedovatému olovu. Evropská komise už ale potvrdila, že navrhuje pouze zákaz v oblastech mokřadů, který už v ČR dávno platí. Jde tedy jen o sjednocení legislativy, které většina myslivců, rybářů i ochranářů přírody podporuje."

Tak, jak dlouho Vám tady trvalo, než jste pochopil, že vás vodí na vařené nudli??

5 0
možnosti
  • Počet článků 678
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4370x
Tomáš Zdechovský (1979) - optimista i snílek, kterému nikdy nebylo lhostejno dění kolem sebe. Rád mění vize v realitu a realitu ve vizi. Miluje filmy Forrest Gump, Up in the air, Vrtěti psem a Thank you for smoking, Iluzionista, skupiny The Cranberries, Jelen a U2 a lidi, kteří umí říci své názory. Nezná slova "to nejde" a "to se nikdy nenaučím".

Od roku 2014 poslanec Evropského parlamentu a člen předsednictva KDU-ČSL, členem prestižního Výboru pro zahraniční věci (AFET) a Výboru pro zaměstnanost a sociální věci (EMPL), předseda parlamentní delegace pro státy Střední Asie.