Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RM

Už jsem to tady někde napsal pane poslanče, měl byste se léčit. Vaše schizofrénní názory to jednoznačně potvrzují.

0 0
možnosti
JR

J29a59n 57R30á27ž

27. 2. 2023 19:24

Nejvážnější hrozbou je, že Čina přestane do Evropy dovážet elektroniku i ocel a svůj vnitřní trh začne upřednostňovat

1 0
možnosti
Foto

Už to před nějakým časem na chvíli zkusila s prvky vzácných zemin.

0 0
možnosti
PK

Životní úroveň slábnoucí Evropy (a i Vaše, pane poslanče) byla založena na přemístění výrob do Asie, především Made in PRC. Bylo jasné že časem nebudou jen montovnou za hrstku rýže. Bude se to jen těžko měnit, proti tomu Rusko je podstatně menší problém.

1 0
možnosti
MH

M77i98c55h78a77l 23H63y45k47l

27. 2. 2023 16:54

Nelze než souhlasit. Nicméně se musím zeptat. Co jste vy a vaše frakce v europarlamentu udělali pro to aby tomu tak nebylo. Odpovím si sám. S každý vaším nápadem se závislost zvětšuje. A to už člověk nepřemýšlí jak firmy inovují a rozvíjejí se. To jaký je postoj k Číně tady v Evropě určuje Německo a Francie. A jelikož je to pro ně jeden z nejdůležitější obchodních partnerů nepředpokládám výraznou změnu postoje. Ono je to vlastně naprosto stejné jako s Ruskem před válkou. Jen s tím rozdílem, že až dojde na lámání chleba tak si nás ti Číňané namažou. Tím nemysli válku, jen nás prostě ekonomicky zničí. A pokud se to bude hodit Američanům zrovna do krámu, tak ti budou jen přihlížet.

1 0
možnosti
LJ

Němci chtějí postavit továrnu na baterie na letišti u Plzně. U nás se proti tomuto záměru zvedl silný odpor. Tak ji tam asi nepostavíme a budeme baterie dovážet z Číny.

2 0
možnosti
JR

J27a51n 93R29á10ž

27. 2. 2023 19:43

Otázkou je, proč si ji nepostaví doma, když je to tak výhodné.

0 0
možnosti
Foto

Čína jen využívá toho, jak lačníme po zisku a levných "produktech". Ona to není vlastně čínská hrozba, ale naše hloupost.

Proč by Čína nekoupila nějaký evropský přístav, kdy jí jej někdo prodá. R^

4 0
možnosti
PK

Nejen lačníme, ale už ani nejsme schopni vyrábět. Pro takové konfekční výroby (textil, obuvnictví) nenajdete úkolové pracovníky.

1 0
možnosti
JS

Nemám vás ráda, protože jste Lidovec, ale zde naprostý souhlas a karma!

1 1
možnosti
PK

Co mimořádného tento poslanec, který disponuje nesrovnatelnými informacemi proti nám plebejcům, řekl, že Vás to tak dojalo? Podle mne jen obecné fráze a otření se o bezvýznamného Zemana v evropské a světové politice.

0 1
možnosti
LC

Jj, získávání pokročilých technologií v Česku. :)) BTW, slyšel jste tenhle? 80% českých dětí prý umí ovládat chytrý telefon. 80% těch čínských ho umí vyrobit.

1 0
možnosti
VP

Tak snad nějaké sankce vojíne v záloze ..když se to lik osvědčily proti Rusku.Vyjádříte se k vašemu nehlasování ohledně zákazu spalovacích motorů hrdino?

5 0
možnosti
AP

Zajímalo by mě, jak pan Zdechovský konkrétně v EU bojuje proti popsaným čínským hrozbám...

5 0
možnosti
FT

F55i56l74i66p 53T86y57k94a38l

27. 2. 2023 23:29

Pane Pospíšil, není nic jednoduššího, než se podívat na portál evropského parlamentu.

0 1
možnosti
  • Počet článků 678
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4370x
Tomáš Zdechovský (1979) - optimista i snílek, kterému nikdy nebylo lhostejno dění kolem sebe. Rád mění vize v realitu a realitu ve vizi. Miluje filmy Forrest Gump, Up in the air, Vrtěti psem a Thank you for smoking, Iluzionista, skupiny The Cranberries, Jelen a U2 a lidi, kteří umí říci své názory. Nezná slova "to nejde" a "to se nikdy nenaučím".

Od roku 2014 poslanec Evropského parlamentu a člen předsednictva KDU-ČSL, členem prestižního Výboru pro zahraniční věci (AFET) a Výboru pro zaměstnanost a sociální věci (EMPL), předseda parlamentní delegace pro státy Střední Asie.