Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Problém velkých státních uskupení je ten, že se dostávají do pozic impéria. Máme velkou armádu, tak proč ji tu a tam nepoužít.

Je třeba pamatovat na platnou poučku, že : Válka je zdravím státu.

0 0
možnosti
Foto

P13e19t82r 79F40r20i92e39d27a

24. 4. 2023 11:53

O tom, jaká bude politika EU rozhodují členské státy prostřednictvím politiků. Je dobře, že nás pane Zdechovský informujete o jejich (vaší) práci. Československý zbrojní průmysl, to byl pojem. Zdědili jsme jej z dob Rakousko-Uherska. Pak žil v rámci možností RVHP a VS. Posledních 30 let bylo a je na nás, jaký je a bude. Jde o náročnou výrobu s vysokou přidanou hodnotou. To platilo, platí a asi i bude platit. Chceme jej nebo ne, tedy my Češi. Je prospěšný a potřebný? To si pane Zdechovský musíte s kolegy ujasnit. Proč jste to neudělali dříve?

4 0
možnosti
ZZ

Protože mu vlády jednotlivých členských států do toho furt kecají !

Pamatujete na to, jak Havel chtěl zastavit zbrojní výrobu v ČSSR a rozpustit NATO ?

;-D

4 2
možnosti
JK

A pamatujete, jak velmi rychle Havel tento názor změnil díky tomu, že rusáci zůstali rusáky?

0 0
možnosti
Foto

Při čtení jsem omládnul aspoň o 60 let. Jen mi pod nadpisem chybělo s USA na věčné časy a nikdy jinak.

6 3
možnosti
JD
  • Počet článků 678
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4370x
Tomáš Zdechovský (1979) - optimista i snílek, kterému nikdy nebylo lhostejno dění kolem sebe. Rád mění vize v realitu a realitu ve vizi. Miluje filmy Forrest Gump, Up in the air, Vrtěti psem a Thank you for smoking, Iluzionista, skupiny The Cranberries, Jelen a U2 a lidi, kteří umí říci své názory. Nezná slova "to nejde" a "to se nikdy nenaučím".

Od roku 2014 poslanec Evropského parlamentu a člen předsednictva KDU-ČSL, členem prestižního Výboru pro zahraniční věci (AFET) a Výboru pro zaměstnanost a sociální věci (EMPL), předseda parlamentní delegace pro státy Střední Asie.