Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

V článku dost chybí začlenění do kontextu.

Například:

- Jak velkou část zločinů z nenávisti tvoří zločiny proti křesťanům?

- Pokud jsou zmíněna protikřesťabská grafiti na křesťabských budovách - kolik bylo naopak grafiti proti nekřesťanům na nekřesťanských budovách?

- v Polsku by bylo zajímavé uvést, jak se svou velikostí měnila legální a ilegální aktivita pro- a proti- potratových aktivistů v čase.

0 1
možnosti
Foto

Takže většina těch zločinů jsou graffiti? Já myslím, že graffiti dostávají skoro všechny budovy.

0 0
možnosti
TT

Není divu, když se snažíte dostat k moci, že se to lidem nelíbí. Nemáte u ní totiž co dělat - nejste ani o chlup lepší než následovníci proroka. Když se tedy k moci dostanete.

1 1
možnosti
JT

J39i86r72i 98T90i21c54h71y

27. 12. 2021 17:39

Nusime stavet vice mesit, bojovat proti islamofobii, vitat tu ideologii zcela nesrovnatelnou s demokracii - mame preci svobodu nabozenstvi- a take prevzit vsechny vymysly zapadu o kontinuite pohlavi, bilem rasismu ... nemusim to snad vsechno znovu vyjmenovavat.

3 0
možnosti
JZ

J97a19n 11Z64i39e17g90l68e35r

27. 12. 2021 15:22

Zasloužená karma :-)R^

0 0
možnosti
JK

A co útoky křesťanské církve proti interrupcím v Polsku, které už zavinily smrt a nárůst interrupcí nelegálních s následky, ty se budou počítat do čeho?

3 2
možnosti
MK

V Polsku jde o něco jiného a dobře to víš tak tady netroll, EUvlezřiťko.

0 2
možnosti
Foto

Statistiky, statistiky, statistiky. A není náhodou pravdivější prostě říci, že se jedná o vzrůst útoků proti jinak myslícím? A kdo se o to postaral? Nejsou to snad politici a jejich „ideologie“ zahalená v prapodivné roušce „demokracie“. Takže vám „děkuji“ za názorný přehled výsledků vaší „práce“ pro blaho všech.

5 1
možnosti
TB

Já myslel, že slovo "nenávist" se smí používat, jen když někdo poškodí člena některé vyvolené menšiny z oficiálních seznamů. Tedy žádní křesťané, navíc pak bílí a hetero.

3 0
možnosti
JV

Tak nad jinověrci nedržte v Bruselu ochrannou ruku!

5 0
možnosti
MK

Tak se v té Bruseli přestaňte škrábat v zadku a začněte to řešit. Ale to by ste nesměli být podělaní z muslimů.

8 0
možnosti
TT

To oni být musí - kdyby se totiž zakázal islám, muselo by se zakázat i křesťanství. ;-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 678
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4370x
Tomáš Zdechovský (1979) - optimista i snílek, kterému nikdy nebylo lhostejno dění kolem sebe. Rád mění vize v realitu a realitu ve vizi. Miluje filmy Forrest Gump, Up in the air, Vrtěti psem a Thank you for smoking, Iluzionista, skupiny The Cranberries, Jelen a U2 a lidi, kteří umí říci své názory. Nezná slova "to nejde" a "to se nikdy nenaučím".

Od roku 2014 poslanec Evropského parlamentu a člen předsednictva KDU-ČSL, členem prestižního Výboru pro zahraniční věci (AFET) a Výboru pro zaměstnanost a sociální věci (EMPL), předseda parlamentní delegace pro státy Střední Asie.