Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DS

Berti, předně všechno nejlepší ke Tvému dnešnímu svátku a potom taky ještě i tady blahopřeji k úspěchům... já jsem dnes stráááášně líná a wotrávená. Ale to přejde:-)

0 0
možnosti
MT

Gratuluji Berto, dobrá práce a skvělý výsledek.Mám také doma knížku Zhubněte jednou pro vždy  od Antonie Mačingové a dostal jsem se jen k jejímu prostudování. Tedy jen hodně zběžnému, zdálo se mi to velice složité a nepřehledné a navíc na konci knihy doporučené a škodlivé potraviny podle krevních skupin mi již vůbec zdravej selskej nebral.

Prostě na chlapa, který se narodil na začátku druhé poloviny minulého století to bylo něco nepředstavitelného si podle toho připravovat jídlo.

Naštěstí jsem později našel něco, kde jídelníček byl dokonale jednoduše připravený, možnost si jídla měnit podle své chuti, tvořit si vlastní recepty, aby splňovaly svým složením doporučené hodnoty podle mého metabolismu. To mi pomohlo sundat během tří měsíců 15 kg, takový batůžek z mého břicha. Je pravda, že jsem k tomu 2x týdně cvičil po půl hodině  cviky pro posílení svalů od hlavy až k patě podle doporučení aplikace, se kterou jsem hubnul. To vše v naprosté pohodě, bez ztráty sil a bez dalších negativních pocitů při změně stravování.

Ale před Vámi smekám, patrně zvládnete vše, co si dáte za cíl. 

Marek

0 0
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.