Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AH

Ahoj Berto, tak jsem zvědavě čekala na další informace. Už se dostavila ta "energie"??? Míry a kila mě inspirují, ale bojuji, nejde to úplně lehce.

Včera jsem asi nedala doporučenou pitnou dávku a cítím opět hlavu, s hlavou bojuji nejvíc.... Chutě nemám, večer se u nás zase grilovalo a já jedla opět mrkvový perkelt, musím se fakt pochválit: chuť na maso nemám a jak jsem si myslela, že právě takové večery nepřežiju, tak mi kupodivu nevadí. Celkově jsem ale ještě pořád unavená.

Jinak můj subjektivní pocit je, že jsem se asi o trošku zmenšila :-):-).

0 0
možnosti
Foto

Milá Aleno..v boji jsem také:( Teď jsem teprve dorazila domu a jdu si dělat večeři a oběd na zítra. Mám sto chutí se nacpat jen nějakým kusem zeleniny a zítra si k obědu koupit rohlík s pomazánkou..Ale už jsem tak daleko! Co se týče energie, tak mi kamarádky líčily, jak byly úplně nadopované energií a úplně to z nich jiskřilo. Já nevím:( První dva dny jsem byla víc unavená než jindy, teď je to takové běžné. Kdybych mohla, strávila bych v postýlce klidně celý týden..V tomto směru necítím změnu. Dnes jsem viděla zase dalšího člověka, který mě minimálně dva měsíce neviděl - a nic neříkal..Ta jídlo jsou celkem dobrý, že? To kořeníčko tomu dodá to něco, že už pak nemáme chuť na další jídla. Třeba řepa je vlastně docela sladká a mrkev taky. Ty jojo, po osmi dnech už mít pocit zmenšení..závidím:) Ale já jsem zanešená fakt hodně. Vyměním svoje kilo dolu týdně za centimetry:))))))

0 0
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.