Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OP

Nedám na Mačingovou dopustit, cítila jsem se po ní velmi dobře a některá jídla vařím dál. Neměla jsem výrazné střevní potíže,moje snacha zase naopak. Hlavně to naučí přemýšlet o jídle, zpočátku mi chybělo pečivo a kafe a ejhle, dá se bez něj žít. :-) Držím palce.

0 0
možnosti
Foto

Olgo, děkuji za Vaši zkušenost. Snad na ní také později nedám dopustit:)

0 0
možnosti
DS

Berti, posledně jsem byla nějak off (mnoho faktorů), tak aspoň dnes. Jste úžasná a užívejte si to. On ten kýžený efekt přijde, nebojte se.

0 0
možnosti
Foto

Dáši, doufám, že neberete jako povinnost to, že pravidelně reagujete. Jsem vždycky moc ráda, když od Vás vidím vzkaz, ale chápu, že člověk není na příjmu pořád..:)

0 0
možnosti
Foto

J41a14n 73D28e62r51k15a

7. 8. 2015 23:14

Když to tak čtu, tak si říkám proč nezkusíte aplikaci Kalorické tabulky. Na adrese http://www.kaloricketabulky.cz se stačí jen zaregistrovat, zadat pár údajů a je to. Zapíšete aktuální hmotnost a cílovou, ke které se chcete dostat. Pak už jen vážíte a zapisujete do tabulek veškerý příjem potravy a nápojů. Já jsem to jen zkusil a za 4 měsíce mám 10kg dole. Největší pakárna je vše vážit a zapisovat ale to je to nejmenší a docela rychle se na to dá zvyknout.

0 0
možnosti
Foto

Dobrý den, Jane, děkuji za tip. Momentálně "Mačingovou" přerušit neplánuju, určitě chci její program vydržet tak půl roku. Poté uvidím. Třeba na Kalorické tabulky dojde:) A Vám gratuluji za tak rychlý a velký úbytek kilogramů a držím palce, ať si hmotnost udržíte.

0 0
možnosti
Foto

Berto, jste zlatá, jdu po Vámi prošlápnuté cestě.... Díky za informace, je to pro mě lehčí.

Energie moc na rozdávání nemám, hlavu pořád cítím tupě a těším se na okamžik, kdy se to změní. Pozitivní je, že jsme grilovali a já ani neměla na steaky chuť - a to jsem masová nulka :-)!!

0 0
možnosti
Foto

Aleno, tak to ale máte docela rychlý nástup účinku! Já jsem čokoholik a na čokoládičku mám i teď pořád ještě chuť. Očividně jste silnější osobnost než já:)

0 0
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.