Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

no vlastně hlad je jen převlečená žízeň, ale to jsme si říkali v hospodě při konzumaci  piva ;-D

0 0
možnosti
DS

blahopřeju blahopřeju blahopřeju a držím palce, aby těch dní i nenávratně ztracených kil bylo více. V souvislosti s průjmem mám pro Vás lehce Jobovu zvěst, Berti. Úporný (!) několik dní trvající (!) průjem může (!) snížit účinnost perorální antikoncepce, tak pozor, až budete oslavovat ztracené kilogramy. A pozor na dehydrataci, ale píšete, že pijete vodu, tak věřím, že to bude dobré.

0 0
možnosti
Foto

Dáši, průjem byl naštěstí jen otázkou jednoho dopoledne. Kéž bych pak mohla oslavovat kilogramy způsobem, který zmiňujete:) Obávám se ale, že to momentálně není možné. Tak třeba ztracené centimetry a nalezené sebevědomí do mého života přivábí i nějakého muže:) Moc Vás zdravím a přeju krásný víkend ;-D

0 0
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.