Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MS

Četl jsem a spíše souhlasím s panem Hatalou. Další kniha této autorky "Pod sněhem", kterou jsem se sebezapřením dočetl až do konce, je pro muže téměř nestravitelná.

0 0
možnosti
Foto

Dobrý den, Milane. Chci si přečíst od Soukupové víc knih. Uvidím, jak na mě budou působit ty další.

0 0
možnosti
Foto

Ty jo, Martine, Vaše recenze je dokonalá. Je vidět, že se vyznáte. Když si čtu do od Vás, tak trošku měním názor na to, co jsem cítila z knihy já. Chci si určitě přečíst její další, protože mě zajímá, jestli třeba umí psát i trochu jinak. Možná ta moje pozitivní reakce byla hlavně proto, že je to něco jiného. PS - jak máte svůj profil, tak tam možná máte překlep ve svém jméně (jste Hatala nebo Hattala?) - nebo je Hattala umělecké jméno?

0 0
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.