Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FV

Četla jste Ocelové jeskyně (a další díly - Nahé slunce) ? Tam se podle mě Isaac Asimov ze svojí agorafobie hezky vypsal. V Robotech úsvitu je hezký popis panického útoku agorafobie.

Kdo si tohle přečetl, tak musí aspoň částečně chápat, jak se agorafobik musí cítit.

1 0
možnosti
Foto

Františku, děkuju za tip na knížku! Jsem knihofil, takže si hned píšu do nákupního seznamu. V diskuzi jeden člověk zmínil knihu od Barbary Gordon - "Tančím tak rychle, jak dokážu", takže tu si chci koupit také. Jen si musím dát pozor, abych ji četla, až budu trošku nad věcí. Stalo se mi, že jsem četla "Veronika se rozhodla zemřít" v době, kdy jsem paniku měla docela často, a chytla mě i při čtení jedné té scény v kině:)

0 0
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1413x
Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.