Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


M84a93r10t66i44n69a 73P19a10z79o53u61r87o50v39á
Omyl, jako osvc nemate rok na podporu a kdyz uz, tak je tak minimalni, az je to smesne, a mate ve vsem naprostou platbu, take jsem si zazila to obdobi slavy, kdy jsme si myslela jak ohromne a svobodne je mit ZL, ale opak byl pravdou, tak vysoke narok na vykon v praci vyustiliv migreny a ve finale nador na mozku, ze stresu!! Ted jsem uz na HPP ale Zl sice jsem VS za min mzdu ale ZL bych uz nechtela, neunosna sazba za soc a zdr a stejne to je k nicemu, zadne vyhodny nikde nemate.Potrebuji nejaka vysetreni a na to se vseobecna nevztahuje.

M45a39r30t95i95n31a 41P85a93z47o28u88r50o23v61á
OPRAVA NAROK NA PODPORU...no i kdyz vlastne mozna ano, ovsem za nejaky ten rok.
A64n50t38o51n25í45n 19N71e16b57u61ž37e19l56s37k44ý
Nebojte, taky, snad budete v důchodu, tak se najezdite :-)
A33n12t25o72n12í60n 88N40e82b53u18ž16e29l25s79k33ý
Zatím aspoň minusujte

V95l47a25d13i33m46í34r 93Š36ť67a23s47t43n92ý
Paní autorko, rozhořčila jste se spravedlivě, leč podstatná věc vám unikla. Babiš není příčina, ale důsledek. Je důsledkem dotačních programů, které zavedla EU a my jsme se k nim přidali, ač jsme velmi dobře věděli už z dob socialismu, že to nefunguje. Ale ti, co věděli, věděli také to, že z dotačních peněz se nejlépe, nejsnáze a nejméně postižitelně krade. Pokud se Miliónům chvilek čehokoli podaří Babiše sesadit a dokonce ho poslat do tepláků, nic se nezmění. Babiš bude svůj podnik řídit i z kriminálu, na dotace možná nedosáhne, nicméně ho nahradí jiní, ještě hladovější a ještě nenažranější.
Systémovým krokem je zrušení dotací, zrušení krmení tzv. neziskových organizací, nerozdávání grantů různým Mádlům a jemu podobným, který za ně vytváří díla více než pochybné kvality.
Ani vy, ani já neplatíme daně tomuto státu proto, aby je rozdával dál někomu, kdo si je pouze nacpe do kapsy a nic za ně neodvede. Platíme daně proto, abychom se nemuseli bát jít k doktorovi, protože na to nebudeme mít, abychom si zajistili stáří s důstojným příjmem, abychom zaplatili nezbytný státní aparát, ale nikoli proto, aby bylo našimi penězi mrháno a my byli nuceni ve službách, které máme ze zákona pojištěny našimi odvody z příjmu, připlácet nebo je dokonce hradit v plné výši a v důchodu chcípat hlady.
Milióny chvilek křičí na nesprávnou adresu a ještě k tomu mávají vlajkami původce tohoto marasmu. Buď jsou pitomí, nebo navedení, nevím, co je horší.

M32a38r65t12i94n86a 34P50a59z13o61u96r68o71v36á
Myslim, ze v mnohem, nemate pravdu. My jsme generace, ktera ma oci otevrene a o duchodu si muzeme jen nechat zdat. Pokud nemame teda nasporeno tak pul milionu na vase citovane dustojne stari. Pak vas ochranuj Buh jestli jste vetsinu zivota podnikal a neplatil socku nebo duchodove!!!!!!!!Myslim ze za deset let-teoreticky- az pujdu mozna do toho duchodu, o cemz silne pochybuji, skvely vtip o pohrebacich, kteri budou sedet primo ve firmach aby to nemeli daleko, budeme stale v prac procesu. Pokud teda nemame ty nasetrene prachy.Myslim si jinak EET ma svoje plus i minus,kdo smelil cely zivot a ted to vyslo najevo muze podekovat jen sam sobe. A dela a delalo to tak spousta firem a pokud je sikovny ucetni deje se tak stale i pres to slavne EET ale to je asi jedno.Mame to co jsme si zvolili a nejake demnostrace ktere jsou pripravene jen dokazuji o mocipanu.Na Sicilii jsou takovych cele klany,mam docelu hruzu z budopucnosti a volby nic neresi. Jsou u nas totiz sily, ktere jsou mocnejsi nez ony.Rka se ze za penize se da koupit temer vsechno krome zdravi a asi to tak bude.


J61a96r40m90i18l19a 12Č14e25r66n20á
Pár stovek k důchodu považujete za zbytečné? I pár stovek mnoha důchodcům, zejména těm, kteří žijí v domácnosti sami, pomůže od živoření, stejně jako ty slevy na jízdném. Jen ať více cestují, ti, kteří cestovat chtějí - zaslouží si to. A naplnit vlaky a autobusy a omezit automobilovou dopravu, to je správné.
P. S. Tento svůj článek si dobře uložte a přečtěte si ho za takových třicet let.

J11i78t51k57a 62Z36á69m83e39č86n82í29k82o84v18á
Paní Černá, rozhodně nechci upírat zásluhy lidem, kteří už mají odpracováno, to by mě ani nenapadlo. Vážím si toho, přeji jim to a věřím, že by raději dostali ty peníze místo jízdného navíc v důchodech, někteří by je promítli do jízdenek, někteří jinak. Nikdy nebudu pohrdat starými lidmi, stárneme všichni, i moji rodiče, kteří rovněž pracovali, pracují a troufám si říct, že navzdory věku, pokud jim to zdraví dovolí, (pevně doufám, že ano), pracovat budou. Ale také oni a nejen oni vědí, že dávat peníze ze státního rozpočtu na tyto předvolební snahy o zalíbení, jsou opravdu vyhozené finance... Máme tady takových mezer ve školství, dopravě, sociální i zdravotní péči... a my se rozhodneme financovat jízdné. Myslím si, že je to prostě hloupost. Článek si uložím a jsem zvědavá, kolik mně dá stát, až budu stará... Asi si to uložím i s kapesníčkem.
P24e64t23r 29D24r79a90p37a68l
mrkněte do statistik, kolik na daních odvedli zaměstnanci a kolik OSVČ. kdybychom byli všichni podnikatelé, tak stát do čtvrt roku zkrachuje.

J80i18t34k21a 82Z95á49m71e54č40n34í97k21o18v69á
Pochopitelně, ale opět – kde by byli zaměstnanci, kdyby nebyli zaměstnavatelé. Přesto ať už ty daně odvede kdokoliv, každý, kdo je odvede, by měl myslet na to, co se za ně zaplatí.

P47e90t95r 51Š40i20n51d81e76l53á11ř
Demonstrantům zatím vadí pouze jen Babišúv Agrofert, což znamená, že například osoby téměř 30 let nepracující a žijící zásadně jen ze sociálních dávek (které se hradí mimo jiné i z daní Agrofertu) jim zatím vůbec nevadí a tak mohou být zmíněné osoby v klidu a i nadále se bezstarostně na účet státu povalovat. Až ale demonstrantům tyto "nepracující osoby" jednou vadit začnou, začne tady pěkný tanec.
V57l10a42d46i20s73l52a60v 19S13v55o53b40o61d92a
Skutečně velice zásadní argument. To hlava nebere
- Počet článků 51
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2233x