Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JC

Proč se Turecko brání? Tak tomu rozumím, chápu to. Podle Turků v Turecku prostě nesmějí žít žádní křesťané a žádní Arméni.

Je to podobné, jako když já obhajuji postup dr. Beneše proti "českým" Němcům: také nechci, aby zde žili nějací sudeťáci a prosazovali si své názory, zvyky, jazyk a kulturu.

Zásadní rozdíl je v tom, že muslimští Turci s křesťanskými Armény zatočili jako vládnoucí národ, který od Arménů neutrpěl před tím žádnou újmu. Naproti tomu Češi vyhnali z Čech a Moravy Němce, kteří před tím ty Čechy utiskovali, vraždili a hodlali je dílem vystěhovat, dílem vyvraždit a dílem poněmčit.

1 0
možnosti
VV

Turecko se uz sto letbrani uznani genocidy. Rusko zase uz skoro 3 roky nechce priznat sestreleni malajsijskeho letadla. Holt Asiati. KO

0 2
možnosti
OP

R^. Kdyby nebyli politici V4 tak zahledění do sebe, už dávno mohli iniciovat proces razantního odmítnutí současné politiky lídrů EU, požadovat jejich výměnu a požadovat uvolnění regulací, které stále přibývají. Jsem přesvědčená, že časem by získali na svou stranu téměř všechny země

4 0
možnosti
  • Počet článků 282
  • Celková karma 23,82
  • Průměrná čtenost 2470x
Jsem zastánce svobody jednotlivce a laissez-faire kapitalismu a hlásím se k odkazu myslitelů jako byl Ludwig von Mises, Murray Rothbard nebo Frederic Bastiat. Především jsem však stoupencem filozofie Objektivismu americké filozofky a spisovatelky Ayn Randové, podle mě nejvýznamnější obhájkyně svobody jednotlivce a kapitalismu. Od začátku 2014 člen Strany svobodných občanů, od 2019 místopředseda strany, dříve předseda středočeského krajského sdružení, lídr koalice Svobodných a Soukromníků pro volby do středočeského krajského zastupitelstva pro rok 2016 a středočeský lídr do parlamentních voleb 2017. V současné době zastupitel v Berouně za sdružení Lepší Beroun, které kandidovalo s podporou Svobodných a prosazuje jejich zásady komunální politiky. Dále mě lze charakterizovat jako příležitostného cyklistu, malíře, berounského patriota, příznivce jazzu a art-rocku a špatného hráče billiardu.