Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Umělci jsou veselá cháska, na jedné straně se vymezují proti penězům a na druhé straně se domáhají grantů, dotací a příspěvků na činnost, protože jinak by jim ta "hloupá" většina "závislá" na penězích dobrovolně nedala ani korunu a to by byla věčná škoda neb jejich umění je třeba podpořit za každou cenu a kdo to nechápe je hloupý nebo závislák na penězích. Velmi zajímavý myšlenkový kotrmelec. :-)

0 0
možnosti
Foto

Považuji peníze za největší vynález lidstva. (Jazyk je ještě důležitější, ale ten se vyvinul spontánně, za vynález ho nepovažuji.)

1 0
možnosti
Foto

Považuji peníze za největší vynález lidstva. (Jazyk je důležitější, ale ten není vynalez - vznikal spontánně.)

1 0
možnosti
MD

Pokud tento vas pristup 'obejme' celkove pojeti vystavy a videni jednotlivych tvurcu, pak clanku ano.

0 0
možnosti
II

Myslím, že jste tu výstavu nepochopil.

0 0
možnosti
RE

Tady jsem se zamyslel nad tím, že bartrový obchod nejvíc prověří schopnosti člověka. Na penězích mnoho jedinců jen parazituje.

http://enders.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=398381

0 0
možnosti
Foto

Zkuste vyměnit bartrem pecen chleba za auto... abyste si to užil.

2 0
možnosti
  • Počet článků 282
  • Celková karma 23,82
  • Průměrná čtenost 2470x
Jsem zastánce svobody jednotlivce a laissez-faire kapitalismu a hlásím se k odkazu myslitelů jako byl Ludwig von Mises, Murray Rothbard nebo Frederic Bastiat. Především jsem však stoupencem filozofie Objektivismu americké filozofky a spisovatelky Ayn Randové, podle mě nejvýznamnější obhájkyně svobody jednotlivce a kapitalismu. Od začátku 2014 člen Strany svobodných občanů, od 2019 místopředseda strany, dříve předseda středočeského krajského sdružení, lídr koalice Svobodných a Soukromníků pro volby do středočeského krajského zastupitelstva pro rok 2016 a středočeský lídr do parlamentních voleb 2017. V současné době zastupitel v Berouně za sdružení Lepší Beroun, které kandidovalo s podporou Svobodných a prosazuje jejich zásady komunální politiky. Dále mě lze charakterizovat jako příležitostného cyklistu, malíře, berounského patriota, příznivce jazzu a art-rocku a špatného hráče billiardu.