Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
HS

Vláda udělá cokoliv (zákon nezákon), aby ekonomickou likvidaci země a lidí dokončila.

1 0
možnosti
Foto

Krizový zákon říká, že vláda může vyhlásit nouzový stav jen s uvedením důvodů na určitou dobu a pro určité území. Určitá doba není 2OO dní. Kraje mohou vyhlásit stav nebezpečí, tak jako to dělali v době povodní a pandemií chřipky a mohou vydávat omezení na základě vyhlášky, které jsou pramenem práva. Na to má každý kraj Krizové oddělení, kde jsou pracovníci vyškolení a cvičením připravení zvládat jakékoliv krize. Mají pandemické plány, kde je do podrobna uvedené co dělat v případě vypuknutí epidemie,kam dopravovat pacienty v případě přetížnosti nemocnic, mají připravené odborníky, studentky zdravotních škol na které je možné se obrátit na pomoc v případě přetíženosti zdravotního personálu. Mají sklady hmotný rezerv, kde jsou uskladněné věci nutné k řešení pandemie.

2 0
možnosti
Foto

Babiš se setkal s jednostranným projevem nesouhlasu. Ten ale rychle následovalo polekání opozice nad tím, co bezmyšlenkovitě spáchala, následoval ocásek mezi nohy a hledání únikové cesty.

2 3
možnosti
ZZ

Vidíte - byl jste lídr koalice Svobodných a Soukromníků a kde je těmto stranám konec. Vaši soukmenovci ze spřízněných stran začínají v postižených krajích

dělat to samé, co Babiš se socany - a přitom jsou tito hejtmani úhlavními politickými nepřáteli ANO.

:-P:-P:-P

0 0
možnosti
Foto

Nám je konec v Senátu.

3 0
možnosti
ZJ

R^ ... Včerejškem nastal definitivní Neburešův bod zlomu. Konečně snad poznal, že hrát do nekonečna s lidmi samé levárny asi nepůde. Nechci být špatný prorok, ale čekají ho v budoucnu samé špatné časy. I pro ty, kteří si s nim jakkoliv v minulosti zadali :-/! Karma.

8 1
možnosti
Foto

Možná, že začal bod zlomu pro Babiše, aby se v souladu s heslem "vstanou nový bojovníci" vyrojili další. To musel přijít kovid, aby nahradil politický boj? Recept na porážku Babiše tu byl už dávno před kovidem - odříznout jej od dotací, ale to současné parlamentní strany buď neumí nebo spíše nechtějí.

0 0
možnosti
LU

Je české zdravotníctvo naozaj v takom zúfalom stave, alebo je to len bu bu bu?8-o

V Česku je iba 5700 nemocných na kovid v nemocniciach, pri 7000 sa v česku stavala poľná nemocnica a Česko žiadalo celý svet o humanitárnu pomoc, lekáry do Česka prišliaj s USA.8-o

Na o polovicu menšom Slovensku je dnes 3 750 nemocných na kovid v nemocniciach, 1 000 zdravotníkov denne testuje v odberových miestach AG testami priemerne 200 000 denne, a žiadna panika, neuvažuje sa o poľných nemocniciach, žiadna humanitárna pomoc...

3 0
možnosti
RP

Nevím o žádné velké humanitarní pomoci a podle toho co jsem četla to tady moc nevytrhli ale Praha se jim líbila... Četla jsem rozhovor s jednou lékařkou z Anglie, která byla zvyklá jezdit po misích, ani pořádně nevěděla jak to tu vypadá a co ji čeká. Jinak u vás je teď denně přes stovku zemřelých také smutné. Tetstujete mohutně už od začátku prosince, moc se nedaří virus zastavit, včera na PCR testech 2431 nakažených ant. testy 1917. Uvedeno z TA 3. Prostě ten Covid si děla co chce. Zatím..

2 0
možnosti
  • Počet článků 282
  • Celková karma 23,70
  • Průměrná čtenost 2470x
Jsem zastánce svobody jednotlivce a laissez-faire kapitalismu a hlásím se k odkazu myslitelů jako byl Ludwig von Mises, Murray Rothbard nebo Frederic Bastiat. Především jsem však stoupencem filozofie Objektivismu americké filozofky a spisovatelky Ayn Randové, podle mě nejvýznamnější obhájkyně svobody jednotlivce a kapitalismu. Od začátku 2014 člen Strany svobodných občanů, od 2019 místopředseda strany, dříve předseda středočeského krajského sdružení, lídr koalice Svobodných a Soukromníků pro volby do středočeského krajského zastupitelstva pro rok 2016 a středočeský lídr do parlamentních voleb 2017. V současné době zastupitel v Berouně za sdružení Lepší Beroun, které kandidovalo s podporou Svobodných a prosazuje jejich zásady komunální politiky. Dále mě lze charakterizovat jako příležitostného cyklistu, malíře, berounského patriota, příznivce jazzu a art-rocku a špatného hráče billiardu.