Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A
Astartoth
14. 7. 2010 13:47
udelali chybu?
Nejsem si jist, zdali to neni Czenglish, spojenim "met. was wrong" vsak chybu neudelate.
0
0
možnosti
AW
workaq
14. 7. 2010 13:44
Fotky?
Mohl byste do blogu přidat nějaké fotky, oživily by to.
Jinak přeju úspěšné pokračování plavby. 
0
0
možnosti
MŘS
Městečko řešení strašením
14. 7. 2010 0:50
Kdybyste
Plaval opačně, tj do ČB, složil bych vám hold. 
0
0
možnosti
Z
AW
workaq
14. 7. 2010 13:40
Re: že sem na to klikal
Já na to klikám pravidelně a docela se zájmem (karma).
0
0
možnosti
SB
- Počet článků 31
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1203x
Paul Whitaker - muž, který poplave v létě 2010 ve Vltavě 175 km z Českých Budejovic do Prahy.


















