Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

A

Astartoth

14. 7. 2010 13:47
udelali chybu?

Nejsem si jist, zdali to neni Czenglish, spojenim "met. was wrong" vsak chybu neudelate.

0 0
možnosti
AW

workaq

14. 7. 2010 13:44
Fotky?

Mohl byste do blogu přidat nějaké fotky, oživily by to.

Jinak přeju úspěšné pokračování plavby. R^

0 0
možnosti
MŘS

Městečko řešení strašením

14. 7. 2010 0:50
Kdybyste

Plaval opačně, tj do ČB, složil bych vám hold. :-)

0 0
možnosti
Z

zabanovany.power.plant

13. 7. 2010 23:35
že sem na to klikal

výtěžnost článku - 0

0 0
možnosti
AW

workaq

14. 7. 2010 13:40
Re: že sem na to klikal

Já na to klikám pravidelně a docela se zájmem (karma).

0 0
možnosti
SB

stanislavaboudova.blog.idnes.cz

13. 7. 2010 22:35
Pěkný zbytek plavby :-)

R^R^R^

0 0
možnosti
  • Počet článků 31
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1203x
Paul Whitaker - muž, který poplave v létě 2010 ve Vltavě 175 km z Českých Budejovic do Prahy.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.