Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Doufejme, že dnešní generaci politiků myslících čistě egoisticky vystřídá generace realistů. Je možné, že moje víra v budoucí racionalitu voličů je naivní, ale vycházím z názoru, že některé lidi lze oblbovat stále, některé lidi lze oblbovat po určitý čas, ale nelze všechny lidi oblbovat věčně.

Vašek

Foto

Keď sa pozrem naprieč storočiami, tak sa mi vidí, že vzhľadom na to, že sme smrteľní a vlastne sa stiedame, tak sa striedajú sa aj rôzne ideológie, ktoré nás bohužiaľ stále dokážu niečim oblbnúť, a niekto z hlavy dekel nedá dolu vôbec.

MK

Společná evropská armáda je projekt, který je příliš moudrý na to, aby byl schválen.

JL

Evropska budoucnost pane Filipe Vracovsky, je v rukou bozi. To nam rikaji krestane a maji dokonce ukazku tohoto tydne. Velikonoc e, vyneseni Jezise Krista az do nebes.

Plna federace Evropy je jen snem mnoha lidi. Nacionalismus statu (nekdy i malych zdruzeni), minulost mezi staty, odlisna nabozenstvi a na konci, nedemokraticke feudalni zeme, lpici na tento jev jako ukazka jejich velikosti.. Kdyz si spocitate tech fedualnich instituci a chcete uskutecnit federaci, ach boze, neresitelna prehrada proti spojeni.

Muzete toho prezidenta USA nazyvat jak chcete. Jeho pohled na Evropu je presny. Tesit se na toho pristiho je neuvazene a chybujici. Muze prijit Vance a je to jeste tezsi. Prijde pani Noem a budete se trast pod retorikou zeny, ktera nema v politice obdoby. Prijde demokrat typu Baidena a znici vse co ma nejakou hodnotu.

Spolecna armada?? Dalsi velky sen. Valka na Ukrajine trva ji nekolik let a Evropska armada nema jeste ani ten system intergrace. Jak rikaval pan Werich, Oni hledaji budovu kde se mohou sejit a hledat ten system

Na otazku v nadpisu. Ano, ja to chci. Ale me stari mi nedovoli videt a znat tu budovu, kde se o tom bude jednat., pane Filipe Vracovsky

Foto

J61a71n 33Š59i69k

1. 4. 2026 17:57

Pokud nechceme být rusovlasí nebo šikmoocí, nic jiného nám nezbývá. Mír funguje, jen když se odradíme jiné a to sami nedokážeme. Zdali NATO má budoucnost nebo ne, ukáže čas. Ten mocí posedlý a choromyslny stařec tam nebude věčně a i když se tak tváří není vládce všeho. Naštěstí nejde o zemi, jako Rusko, kde sebou nechají lidi vláčet. Navic. I kdyby k rozpadu došlo, nějaká forma spolupráce by tu byla vždy. Historicky je Evropa a USA propojená a jedno bez druhého být úplně nemůže. Když nebude NATO bude něco jiného. Hezký den

PJ

Budoucnost Evropy je podle mě jedině ve federaci a to i naše. Jinak to nevidím.

Foto

Myslím, že je to krásná utopie. Nejsme prostě jeden národ a nespojuje nás už ani to křesťanství, ani latina jako v minulých staletích.

  • Počet článků 864
  • Celková karma 19,80
  • Průměrná čtenost 1977x
Šéfkuchař na cestách a básník ve výslužbě.Dnes už spíš natvrdlý než tvrdý rocker , milovník dobrých věcí a časů.

Jak jde čas, stal se ze mne spolutvůrce dvou kuchařek, učitel a výrobce sušených, či fermentovanýchj lahůdek...

 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.