Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ11a48n61a 22M64e64l77i75š54o38v54á
"Hrdinov" všedných dní je okolo nás veľa i "padouchů." .
F35i84l55i62p 24V10r73a88c69o30v73s30k19ý
Janka je to tak...
P22a40v38e49l 91C16h61m94e70l64í90k
Moc pěkně jste to napsal
.
V77l53a96d77i85m97í11r 37T28. 52G10o33t35t38w82a48l75d
To je krásný a moudrý, Filipe!
F59i63l30i64p 23V34r32a91c49o88v23s13k11ý
Díky , to mě těší. (Ba přímo lichotí)
P22e23t84r 84N71e47d18v82ě18d
To je ale milé čtení. Díky
V44á35c88l64a29v 74K85u46n18f87t


Být slušný člověk je docela facha.
Vašek
V33á26c40l86a48v 50K65u45n39f92t


Bejt slušnej člověk je docela facha.
Vašek
F50i90l66i11p 91V85r54a43c35o46v88s79k58ý
Čím jsem starší, tím to jde tak nějak samo :)
M74i78r58k95a 16P28a43n95t71l63í74k39o14v16á
Hezké vyznání., pane Filipe Vracovský. Uvažujete správně, rozumně, poučen zkušenostmi, i nerozvážnostmi mládí - znáte své limity , Nepodceňujete se, a ani nepřeceňujete. Se mnou je to také tak. Vím, že ze mne nebude již žádná hvězda, ani geniální umělkyně, jako byl například světoznámý malíř Vincent van Gogh, ale po celý život jsem se držela toho co jsem milovala, moje výtvarné znalosti jsem využívala, živily mě, a svými i obrázky dělala radost sobě - i jiným. Chovala sem se vždy tak, aby si sebe sama mohla vážit, a aby se i mě vážili i jiní. Nepodrazila jsem nikdy nikoho, ani nezradila. Zlým lidem, kteří druhé dovedou jen zraňovat, se vyhýbám. Člověk nemusí být hrdina ale ani zbabělec, ale měl by zůstat rovným- a ne pokřivený jako špatně rostlý strom. . "Ševče, před nikým se nevyvyšuj, ale ani neponižuj"-to je krédo z filmu Pyšná princezna... To si pamatuji již od dětství. 

F89i19l71i85p 87V92r59a95c52o68v86s72k42ý
Díky moc za milej příspěvek :)
- Počet článků 885
- Celková karma 20,44
- Průměrná čtenost 1956x
Jak jde čas, stal se ze mne spolutvůrce dvou kuchařek, učitel a výrobce sušených, či fermentovanýchj lahůdek...


















