IL

I43v50a33n70a 70L59a54n41c94e

20. 2. 2024 23:04

Michal Kocáb se mi vždycky líbil, jeho hlas, jeho styl

Foto

Kocáb je výborný hudebník. Jediné, co na něm vnímám ne zrovna pozitivně, je to, že hudebním myšlením zůstal v 80. letech minulého století, jak je slyšet i na jeho albu Aftershock nebo Aftershocks, přesný název se mi plete.

Každopádně album Povídali, že mu hráli ve spolupráci s Michalem Horáčkem nahrál a nazpíval výborně a Sebatián je pro mě jedním ze dvou vrcholů toho alba.

Foto

Já bych přál všem hezký večer bez Rusů na Ukrajině.

Vašek

Nemyslím si, že Michael Kocáb je kontroverzní, je jen a jen poctivý. Neznamená to, že se v něčem nemýlí. Rozumím a chápu Vaše „husiny“. Já mám daleko větší husiny při této písni z roku 1986

Originál:

https://www.youtube.com/watch?v=1q-Ga3myTP4

Česká verze:

https://www.youtube.com/watch?v=IHNzncQJjBM

Foto

Doufejte že k nám Rusové nedojdou. Třeba těch lidí v Izjumu se nikdo neptal.

Snad Vám pane Vracovský dojde, jakou hloupost jste napsal stran té Osvětimi níže. Ona ta realita na Ukrajině je trochu jiná, než se domníváte, když tu ČT nepřepnete a nepřepnete. O čemž ví celý svět, nejen on i takové instituce jak jsou v USA Stratford či RandCorporation. Vy sám nepochybně plně podpoříte profesora historie Kyjevské národní univerzity Borysenka, který tento týden na Ukrajině na síti META zveřejnil obsáhlý komentář o vysokém věku vojáků Ukrajinské armády, a celý svůj odborný text uzavřel hodnocením, že nevyhnutelná smrt většiny mobilizovaných mužů ve věku nad 40 let, buď ihned na frontě, a nebo v důsledku jejich zranění později v týlu, bude mít na budoucnost Ukrajiny velmi příznivý vliv, protože se jejich smrtí prudce sníží veřejné zdravotní, penzijní i sociální výdaje, a klesnou ceny nemovitostí. Podle výpočtů profesora Borysenka, ukrajinský muž po dosažení věku 40 let přestává být pro stát přínosem, protože děti už vychoval, daně už zaplatil, a jeho odvody do státní kasy se budou už jen snižovat, kdežto jeho požadavky na léčení, na sociální podporu a na důchod budou už jenom růst! Proto je podle výpočtů profesora Borysenka pro ukrajinskou ekonomiku výhodné, nechat tyto muže, aby zemřeli v boji proti Putinovi, a přestali zatěžovat svými rostoucím životními náklady ukrajinský státní rozpočet! Profesor Borysenko se stal ihned terčem všeobecného vzteku, a Ukrajinci jej začali hromadně obviňovat, že je Hitlerův kazatel, a ne profesor historie, a donutili ho, aby příspěvek smazal!

https://bukvy.org/post-profesora-knu-pro-serednij-vik-cholovikiv-u-zsu-vyklykav-oburennya-korystuvachiv-soczmerezh/

Foto

Mé prosbě jste nevyhověl, od příště Vás budu mazat. Díky za pochopení.

  • Počet článků 641
  • Celková karma 26,67
  • Průměrná čtenost 2157x
Šéfkuchař na cestách a básník ve výslužbě.Dnes už spíš natvrdlý než tvrdý rocker , milovník dobrých věcí a časů.

Jak jde čas, stal se ze mne spolutvůrce dvou kuchařek, učitel a výrobce sušených, či fermentovanýchj lahůdek...

 

Seznam rubrik