Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ63a11n88a 74M45e18l94i10š85o60v62á
Len tie suroviny čo používajú sú zdá sa dosť pofidérne.
P19e57t48r 88B84u24r45i38a59n
Zdravím, Filipe. Já v KFC ještě nikdy nebyl. Přii cestě na dovolenou, se jednou za rok stavíme v mekáči na dálnici. Ovšem minulý rok tam byl takový nával, že jsme odjeli a zastavili v nejbližším motorestu.
F31i71l20i67p 67V45r49a27c74o31v82s80k24ý
To je myslím zdravá frekvence návštěvy jakýchkoliv nezdravých zařízení :)))
D91a49v74i14d 47S91n47í98t42i93l18ý
Filipe, já sám se občerstvení ve fast foodů vyhýbám, ale mladší syn Majky mě občas ukecal a v neděli po zápase si z něj jídlo dopřál. A je fakt že kolikrát pak v pondělí ráno tvrdil, že nemůže do školy, že ho bolí břicho. Na druhou stranu víc se u mu to stávalo u známější konkurence a podle mě byla možná na vině i nechuť k písemkám. Starší Dáda byl shodou okolností přítomen natáčení rozhovoru, neboť byl na DVTV na praxi a Jana Tunu poté vyprovázel na recepci.
F44i18l17i20p 19V20r71a27c85o45v97s90k89ý
Ahoj, docela i věřím tomu, že když člověk doma dostává dobré jídlo, může mít snadno pocit těžkosti po požití fastfoodu. DVTV je super, to měl pěknou praxi:)
Z30d17e10n68k77a 34S64v77o81b94o65d97o23v80á
Kdysi dávno (před více než dvaceti roky) miloval můj - tehdy malý syn - KFC, protože to prostě bylo NĚCO, co do zapadlých končin daleko od Prahy nemělo šanci dorazit. Když jsme byli v Praze, tak KFC na Václaváků byla jistota jeho spokojenosti s obědem. 😀 Když povyrostl, tak přesedlal na McD, kdy byl schopen v období pubertálního hladu "sežrat" klidně 4 burgry v rychlém sledu a říci, že by něco pojedl. Možná i proto se vyučil kuchařem, aby neměl jednou hlad, kdyby jeho vyvolená vařit neuměla.
F75i52l90i60p 87V76r12a33c59o38v39s17k64ý
Jo, spalování v mládí má něco do sebe :)))
A když chlap umí vařit ? To se neztratí nikdy...
V58l64a94d77i92m57í83r 83T40. 91G78o30t17t39w40a62l22d
I tot, Filipe!

I dneska zřejmě taky zůstanu u svého home-fastfoodu. Ani snad ne proto, že by mne od těch řetězcových něco odradilo, ale spíš, že žádnej mekáč ani káefcáč po ruce nemám a jsem línej za nimi courat. – Přičemž sám do svých krmí občas vrazím i něco, za co by jakýkoli řetězec srovnali se zemí a jeho šéfy exemplárně podřízli dranžírákem před rozvinutou fanglí Real Food Movement.
F50i21l95i39p 95V73r94a84c19o23v87s95k57ý
Home fastfood je top.... Sám jsem nejen fanouškem, ale přímo jsem se podílel na rozvoji tzv. street foodové gastronomie. Tam se člověk vyblbne a jede bomby...
I70v38o 70C69i15l23i86c26h
Když jsem žil s mnohem mladší bývalkou, tak ona jako studentka byla jeden čas na brigádě i v KFC. A také mi občas doma vyprávěla jak to tam chodí. Sice večer domů nosila přebytky, ale jenom ty u kterých věděla, že se nemusíme bát je sníst 😉 Fakt je, že od té doby se návštěvě KFC celkem úspěšně vyhýbám 😇
F71i49l39i96p 45V59r21a40c80o47v70s69k46ý
Jo, to se klidně může stát, ale jak jsem psal, spíš jde o pochybení pobočky, než systému...
- Počet článků 885
- Celková karma 20,44
- Průměrná čtenost 1956x
Jak jde čas, stal se ze mne spolutvůrce dvou kuchařek, učitel a výrobce sušených, či fermentovanýchj lahůdek...


















