Diskuse
Tak jaký to bylo, pane Fico?
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ19a34n 31V20o71c46h30o40s86k38a
Ostuda je to pro Slovensko samozřejmě hrozná. Ale čekám, že za ČR se brzy do Ruska také někdo vydá, nejspíš Okamura nebo Macinka. Zatím si troufají jenom zakazovat ostatním ústavním činitelům jejich cesty, ale dávám jim 2-3 měsíce a někdo z nich ohlásí cestu do Kremlu.
I51v88o 66C96i13l52i50c85h
Nedávno jsem byl služebně několik dní na Slovensku a překvapilo mne jak moc jsou tam mezi lidmi zažrané různé konspirační teorie. Dokonce i u lidí, kde by člověk kvůli jejich profesi předpokládal jistou inteligenci a kritické myšlení. A to jsem byl jen v západní části Slovenska včetně hlavního města, dál na východ to nejspíš bude ještě horší.
T24o67m51á63š 77V56o77d50v83á92ř45k51a
To je samozřejmě pravda, nejspíše stejné to bylo i v Maďarsku. Musí se najít někdo, kdo bude mít dostatečné charisma a lidem vysvětlí, že Ficův režim škodí Slovensku. Jeho poklonkování ruskému carovi, který z něj musí mít zřetelnou srandu, dehonestuje celou zem. U nás jsme to zažili za Zemana, který své opilecké bláboly a výjezdy do totalitních režimů provázel hláškami, že teprve tam je ta správná demokracie.
J22a85r89o47s95l72a68v 81Č25e30r74v72e58n33k46a
Samozřejmě karma, Tomáši. Jen bych k tomu poznamenal, že v zásadě neshledávám nic, co by Fico nedělal na základě mandátu svých voličů. O to je to horší. A souhlasím s Tomášem Flaškou, různých proruských filcek jsou tu také kvanta. A ještě víc je relativizujících rádoby intelektuálů, kteří s šátkem na očích klidně vstoupí do propasti a proberou se, až bude pozdě. Na druhou stranu, sleduji to podrobně celé čtyři roky, a Kreml té propasti asi sám nikdy nebyl blíže. Putinovi teče do bot opravdu hodně. O to nepochopitelnější je Ficovo konání. Stejně jako tupost maďarských voličů, kteří po volbách najednou sledují, jak si magnáti balí svršky a vyvádějí miliardy do zahraničí. Hrozné překvapení :-)))))))) Orbán byl jejich, Fico je Slováků a Okamura s Babišem jsou naši :-)))))))))
T51o16m61á50š 28V23o44d82v98á72ř54k56a
O značném procentu kolaborantů v naší zemi, kteří se ochotně zaprodají těm negramotným avarům z Uralu, nemám pochybnost. Přesto si myslím, že mlčící většina dobře ví, co jsou zač.
Dle mého sledujeme začátek konce Ruska. Řada národů, násilně připojena k Moskvě, se se slábnoucí centrální mocí pokusí o samostatnost. Bude to stát ještě hodně krve, ale proces dle mého již započal. Putina nejspíše někdo sejme (už aby to bylo), ti zbohatlíci, kterým teď Putin bere prachy, to dlouho nevydrží.
Dík za čtení, Jardo, a hezkou neděli.
O74t41a 30D61v36o93r45a26k
Jaké to bylo ? Jako když si vás šéf zavolá, aby zhodnotil jak jste celý rok plnil jeho úkoly
J64a97n 29Z11i39e82g68l70e92r
Zasloužená karma 
Z91d78e14n53ě20k 35P44o32k51o27r37n76ý
Velmi dobře napsáno.
T12o89m74á50š 26F93l49a94š67k48a
Stejně by mě zajímalo, když se Fico neúčastnil přehlídky a jel se tam jenom setkat s Putinem, proč tam jel právě v tomto termínu? Proč ne kdykoliv jindy? Má pro tohle někdo nějaké logické vysvětlení?
T77o23m17á80š 52V86o59d21v44á54ř72k89a
Třeba se opozdil.....to přeci už známe....
T17o92m50á12š 63F15l84a39š83k75a
O těch volbách bych to tak optimisticky netvrdil. I my jsme si zvolili vládu, která chtěla podporu Ukrajincům zarazit (ANO - muniční iniciativu zrušíme)a vyzývá ke kapitulaci Ukrajiny (SPD - ani náboj Ukrajině).
Takže to, jak Slováci budou volit (i my), je ve hvězdách.
T48o62m18á54š 60V22o87d28v75á34ř53k11a
Na Slovensku je bída, větší, než si umíme představit. Zdravotnictví je v troskách, mladí zdrhají.
Je to podobné jako v Magyarorságh. Jsem optimista.
U nás musíme více padnout na ústa.
Ale zdá se, že se lidé tak nějak přesvědčují, že to s tou Fialovou bídou nebylo až tak žhavé. Ani Dlužena von Bankrot to neumrká.
H89a45n38n82a 57R71y40b82n81i13c21k82á
Vynikajici - i satiricky - rozbor 




karma
- Počet článků 1188
- Celková karma 32,79
- Průměrná čtenost 2465x
Seznam rubrik
Oblíbené články
Oblíbené knihy
- Johnson: Dějiny 20. století
- Noa Tishby: Izrael, země, které nikdo nerozumí
Co právě poslouchám
- Phil Collins
- Pink Floyd
Oblíbené blogy
- Vladimír Gottwald
- Jan Pražák
- Lubomír Stejskal
- Tomáš Flaška
- Jan Ziegler


















