Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

O některých pojmech současné doby

V tomto blogu přináším některá upřesnění pojmů, jež jsou používána jak na blogu idnes, tak i na jiných fórech veřejných diskusí.                                           

HUMANOID 

Jedinec, jenž má s lidskou bytostí somatickou podobu, ale to je všechno. Základem jeho bytí je snaha o bezživotí jiného jedince, o němž se domnívá, že on na bytí nemá nárok. K této činnosti používá hřebíky, které vkládá do pohlavních orgánů žen, nůž, kterým jim řeže prsa. Před očima rodičů vkládá do pece jejich děti a nutí je, aby pozorovali proces pečení. Pokud je jeho oběť ještě živa, podrobí ji hromadnému znáslinění a poté na ni na zemi močí. Tuto činnost si nahrává a posílá svým příbuzným. 

OBČAN PÁSMA GAZA

Je vychováván a veden k nenávisti vůči občanům státu Israel. Pokud se dozví o činnosti humanoidů, kterou jsem popsal výše, vyráží do ulic a slaví. Vše si rovněž nahrává a umisťuje poté na internet, aby počet oslavujících byl větší a oslav se mohli účastnit i ti, kteří jsou vzdáleni. Pokud to situace umožňuje, po aktivitě humanoidů se zastaví v osadách státu  Israel a vyrabuje a odveze si vše, co je použitelné ve vlastní domácnosti. Nepovažuje to za krádež, ale za naprosto běžnou věc. V době, kdy je aktivita humanoidů potlačena, rád pracuje ve státě Israel, aby uživil početnou rodinu doma v pásmu. Nebrání se léčení vlastní osoby či dětí ve státu Israel, aby posléze předal veškeré potřebné informace o dislokaci čehokoliv pro potřebu Hamásu. Občanu pásma Gaza zřejmě nedojde, že pokud slaví akce humanoidů, může posléze nést nepříjemné následky těchto oslav. Lomení rukama a dovolávání se pomoci arabských bratrů může mít z tohoto pohledu tragikomický nádech. 

HAMÁS

Organizace, která již necelých 20 let plně ovládá pásmo Gaza. Místo starosti o běžné denní potřeby obyvatel se soustřeďuje na budování podzemních tunelů a odpalovacích stanovišť. V rámci výchovy dětí jim vštěpuje mantru, že nejvyšším cílem života je pozabíjet občany státu Israel, k čemuž využívá dotace na učebnice, přicházející ze zemí, kterým nemůže přijít na jméno. Poté, co humanoidi v jejich službách způsobí masakr ve státu Israel, poukazují na zákeřnost odvety zobrazováním trpících obyvatel pásma Gaza v médiích. 

STATISTIKA

Výše zmíněná organizace předkládá neustále se zvyšující čísla zabitých obyvatel pásma Gaza. Vzhledem ke známé situaci s bombardováním nemocnice v pásmu jsou jejich čísla málo spolehlivá a to používám eufemismus (pro zapomětlivé - Raketa IDF trefila nemocnici a zabila 500 obyvatel pásma. Svět byl ohromen a zděšen. Posléze se ukázalo, že šlo o zpackanou střelu palestinského džihádu, která byla mířena na Israel ale nedoletěla. Raketa netrefila špitál, ale parkoviště a mrtvých nebylo 500, ale 50. Svět již nebyl zděšen, spíše mlčel, omluva IDF nenastala. Pokud někdo nachází příměr se zprávou pověstného rádia Jerevan, je na správné stopě). Rovněž lze dohledat produkci tzv. Pallywoodu, což jsou filmové šoty mrtvých občanů, kteří po poslední klapce zázračně ožijí. 

 

UNRWA

Organizace, založená pro pomoc palestinským uprchlíkům. Jelikož jde už o cca 3. generaci, je pojem uprchlík poněkud relativní. Někteří její členové se účastnili spolu s humanoidy akce dne 7.10.2023. V poslední dnech byla pod sídlem této organizace v pásmu Gaza nalezeno počítačové centrum Hamásu, o čemž čelní představitel UNRWA neměl samozřejmě ani stín potuchy. V učebnicích, které tato organizace, štědře podporována zeměmi Západu, distribuuje, jsou obyvatelé státu Israel presentováni jako nepřátelé, které je třeba eliminovat od Jordánu k moři. Tato organizace stojí nejspíše před krachem, protože pramen ze Západu dočasně vyschnul a okolní arabské země to nejspíše nepovažují za potřebné. 

ANTISEMITISMUS

Poslední dobou opět populární činnost některých jedinců na celém světě. Stejně jako před několika tisíci lety je těchto cca 16 miliónů lidí terčem celosvětového pronásledování. Už to sice nejsou otrávené studny či panenská krev na macesy (i když se i tyto atributy tu a tam jistě objevují). Nyní jde už jen o to, že důvodem pronásledování je rasová příslušnost. Předpoklad, že toto po Norimberském procesu zmizí, se ukazuje jako mylný. Pronásledováni jsou studenti, staří lidé, populární jsou útoky na synagogy a školy. 

Omlouvám se čtenářům, že jsem některé pojmy nezmínil, ale v rámci blogu je tento rozsah přijatelný. 

Psáno pro www.blogosfera.cz 

Autor: Tomáš Vodvářka | úterý 13.2.2024 7:43 | karma článku: 41,43 | přečteno: 3053x
  • Další články autora

Tomáš Vodvářka

Komunismus forever.....

Zdá se, že společenská radost před 3 lety, kdy ze sněmovny vypadla komunistická strana, byla přinejmenším předčasná. Pohrobci zvedají hlavu.

18.7.2024 v 8:17 | Karma: 42,40 | Přečteno: 4363x | Diskuse | Společnost

Tomáš Vodvářka

O morálních dilematech dnešní doby

Kolega bloger a můj přítel Jan Andrle napsal zajímavý blog s názvem Děti v Gaze. Pokusím se o jeho rozšíření s vědomím, že patent na pravdu nemám a mít nemohu.

15.7.2024 v 17:48 | Karma: 29,20 | Přečteno: 711x | Diskuse | Společnost

Tomáš Vodvářka

Laskavé české soudy

Kauza Metrostav už asi nikomu v kolotu dalších moc neřekne. Připomenu, že se v ní omočil i bývalý hejtman David Rath, což jsou už v rytmu událostí prakticky třetihory. A teprve teď se dostala k soudu

11.7.2024 v 18:35 | Karma: 39,30 | Přečteno: 3078x | Diskuse | Společnost

Tomáš Vodvářka

„Juden, raus !!“

V 30. letech dvacátého století byl tento „pokyn“ psán na obchody židovských majitelů po celém Německu. Ti s fištrónem zmizeli včas, ti váhající časem taky, ale tak nějak jinam, než asi zamýšleli

3.7.2024 v 19:10 | Karma: 32,60 | Přečteno: 927x | Diskuse | Společnost

Tomáš Vodvářka

Čeká Českou televizi a rozhlas taky noc dlouhých nožů?

President Slovenské republiky podepsal zákon, kterým se mění název a de facto i složení vedení dvou veřejnoprávních médií. I letmým pohledem je patrné, o co jde...

2.7.2024 v 15:03 | Karma: 35,84 | Přečteno: 3397x | Diskuse | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Kompletní OH 2024 v Paříži díky televizi Telly

15. července 2024,  aktualizováno  22.7 8:34

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

„Katastrofa pro Ukrajinu.“ Trumpův výběr viceprezidenta rozklepal Evropu

16. července 2024  10:28,  aktualizováno  12:04

Jméno J.D. Vance naznačuje, kam by se mohla ubírat zahraniční politika Spojených států v případě...

Vláda schvaluje „český“ Green Deal. Prudce zdraží benzin, uhlí i stavby

17. července 2024

Premium Benzin a nafta podraží od roku 2027 až o deset korun, stavět nové domy bude složitější kvůli...

Šéfka Tajné služby USA rezignovala. Čelila kritice za atentát na Trumpa

23. července 2024  16:40,  aktualizováno  18:45

Šéfka Tajné služby Spojených států Kimberly Cheatleová rezignovala po atentátu na bývalého...

V Paříži před OH znásilnili Australanku, v cárech šatů vběhla do prodejny kebabu

23. července 2024  16:44,  aktualizováno  18:31

Francouzská policie vyšetřuje případ Australanky, která uvedla, že ji v centru Paříže znásilnilo...

Při požáru bytového domu v Jičíně zemřel muž, další dva lidé jsou vážně zraněni

23. července 2024  13:55,  aktualizováno  18:04

Dva záchranářské vrtulníky a sedm hasičských vozidel zasahovalo v úterý odpoledne u požáru bytového...

Útočník v chorvatském domově důchodců čelí jedenácti obviněním

23. července 2024  17:48

Útočník podezřelý ze střelby v domově důchodců v chorvatském městě Daruvar čelí 11 obviněním včetně...

  • Počet článků 1006
  • Celková karma 31,84
  • Průměrná čtenost 2518x
Idealista, který věří, že lidé jsou v podstatě slušní. Nejpodstatnější jsou lidské vztahy, vše ostatní je pomíjivé. Rentiér, který se prací už jen baví, který nikam nespěchá a s nikým nesoutěží. Příležitostný herec a dálkový chodec.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Oblíbené blogy

  • L.A.Sulovská
  • Vladimír Gottwald
  • Jan Pražák
  • Lubomír Stejskal

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky

  • www.blogosfera.cz