Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seM98i29l86a58n 74Š84ť74a27s82t46n81ý

Perfektní, pobavilo.
T46o49m56á87š 58V37o91d69v94á39ř68k71a
Jsem ještě dále, já prokrastinuji a ani o tom nevím.
V48á83c35l15a12v 78K57u29n41f95t
Vítej v současnosti.
Vašek
P85a72v48e57l 22D78v41o86ř46á77k
Já rozhodně s prokrastinací skončím, jen to pořád odkládám.
M22a38r46e53k 92V10a17l76i20č36e11k
Ja, starej papírák...mam uz na technologie taky děti přátel. Výměna mobilu je strasnej trest.
P27e40t57r 47M74á49l78a
Hezký.
Jestli chcete Davide, mohu Vám věnovat knihu Konec prokrastinace. Už ji čtu 5 let a nedávno mi ji na jednom školení Petr Ludwig osobně podepsal a napsal mi i věnování: "Přeji, aby se Vám ji podařilo dočíst."
P49a11v25e23l 37Ď18u92r89a58n
Mám v práci kolegyni, která odemykala telefon otiskem prstu. Jenomže mi jí půjčili na pěnírnu (vyrábíme to měkké, na čem sedíte v autě a je pod polstrem), když jsme nestíhali - a ona to vytahovala z forem bez rukavic. Ta hmota musí na vzduchu ještě dotvrdnout, takže z forem to taháte sice ne úplně horké, ale ještě drobet lepivé a na bříšcích prstů vám tenoučká vrstva ulpí.
Prostě neodemkla telefon... měla sofistikovanou mašinu, která fungovala i na nějaké číselné heslo nebo gesto, jenomže to neuměla nastavit, protože jí to dělala dcera. "Drhnu si ruce kartáčkem už tři dny a pořád nic..." Ujistil jsem jí, že umýt to prostě nejde - ničím - a že se to za čas oloupe.
Netelefonovala chuděra asi pět dní, než její dceru napadlo, že se máma dlouho neozvala (jestli se jí něco nestalo...) a zavolala sama. Paní Lenka od té doby s telefonem funguje výhradně na nějaký PIN.
V20á47c80l21a12v 70Z80e19l14i93n67k42a
No, on úplně stačí nový obal, který se sice tváří, že by měl být aj na váš typ telefonu, jenže ouha, otvor pro čtečku otisků tak úplně dokonale nesedí.
V89l19a47d38i61m23í97r 53H95l87u96c89h19ý
Také s tím bojuji, ale nějak to nejde - asi je to věkem...
- Počet článků 646
- Celková karma 29,33
- Průměrná čtenost 3681x


















