Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ83a35n 96K79u50b59i37k
byly doby, kdy pravdu mela jen strana. A kdyz mel nekdo jiny nazor, tak ho onalepkovali jako rozvracece systemu a nepritele socialismu a delnicke tridy.
Pak prisla revoluce a rada lidi se domnivala, ze nastana ta pluralita nazoru, kdy budou lide proslovovat sve mineni a ostatni to budou akceptovat nebo rozporovat. Existovala takova naivni predstava, ze za svuj nazor nebude nikdo dehonestovan.
A co nevidim - autor projevil vlastni nazor - a hned je z nej kolaborant.
Gratulace!
K86a85r65e60l 31T15r86č13á93l63e78k
Ale v tom případě může mít někdo názor, že pan Podracký je kolaborant...
Po pravdě řečeno, není mi zcela jasné za co a proti čemu pan Podracký bojuje.
V36e48r94o19n71i61k28a 93V90a12l89í84k27o33v33á 31Š67u85b67o61v68á
Mají-li spoluobčané právo vítat sjezd Suddtoněmeckého landsmanšaftu, mají i právo proti němu protestovat. Vítači i nevítači mají v demokracii právo na názor.
A kolaboranty si strčte za klobouk, trčálci a spol. Urážet starší lidi, kteří toho hodně prožili, je kanál.
V66e74r26o15n24i73k76a 60V37a86l17í28k64o82v73á 27Š74u62b44o60v55á
Vlastimil Podracký – Wikipedie: Vlastimil Podracký je synem československého legionáře, který byl komunistickým režimem odsouzen v roce 1949 na 23 let vězení a v roce 1960 omilostněn.[1] V šedesátých letech vystudoval Vlastimil Podracký dálkově obor měřicí technika na VUT v Brně. V roce 1968 a od roku 1990 byl členem Klubu angažovaných nestraníků, v roce 2005 se stal členem Konzervativní strany a později i členem jejího předsednictva (jedno volební období).[2]
T67o35m96á11š 48V36o96d82v29á27ř35k11a
No, pozitivní věc na tom je, že jste si to užil. Můj syn, kterého nějaký alternativní inteligenti vzbudili v půl osmé ráno v neděli, když projížděli Brnem s uřvanými klaksony, si to užil taky a jistě by Vám cosi sdělil, co nemohu publikovat.
Předpokládám, že budete psát podobnou reportáž při návštěvě Nočních vlků, což je ruská sebranka na motorkách. Oni totiž propagují "osvobození" v roce 1945, které se vyjma bojiště odehrávalo u dívek, které zbavovali panenství.
V20e68r72o78n13i57k87a 51V43a63l25í82k65o62v49á 59Š14u92b32o33v11á
Ale ale. Už zase fušujete do historie, pane doktore?
J22a97n 49L29n14ě74n46i78č77k18a
Děkuji za reportáž.
K68a80r26e54l 24T10r48č70á15l56e19k
Nechápu Vás, pane Podracký.
Vám takovému bojovníkovi proti globalizaci a Západu vadí, když se v Česku sejdou německy mluvící původní obyvatelé, jejichž odsun posvětil Západ, proti kterému bojujete?
V22l14a20s23t44i85m86i46l 78P35o93d12r10a96c70k33ý
Já nebojuji proti Západu. Já ho kritizuje z konzervativního hlediska.
L58u98b81o51š 71S65n54a55j11d48r
Pepa Nos se pochlubil.
25.5. jsem měl koncert v Brně proti prasoněmcům.
SPOLEČNĚ S DEMONSTRANTY JSME JIM PŘEKAZILI DALŠÍ CHOUTKY NA DALŠÍ VYVRAŽĎOVÁNÍ ČECHŮ, MORAVANŮ A SLEZANŮ!
volně k šíření, hlavně mezi blbci a blbkami
Zazpíval jste si s ním?
J15a68n 88Z59i42e97g81l74e77r
Milejší jsou mi sudetští Němci než čeští kolaboranti typu Podrackého.
V26l56a52s75t89i70m33i14l 47P56o59d63r22a94c77k60ý
Pane Ziegler, vaše řeči jsou pomatené hlouposti. Jak může být kolaborant někdo, kdo protestuje proti sjezdu Sudetoněmců. To už je opravdu na uzavřené oddělení psychiatrie.
J86o23s13e76f 35P18r96o76c94h53á40z91k91a
Zůstaňte si dál v dávné minulosti a dál si přejte opětovný návrat ruské armády, která nás zbaví jha EU, svobody a blahobytu a opět nastolí východní bídu a nesvobodu.
V39l66a72s80t32i32m60i81l 83P74o61d92r71a53c53k43ý
Tak jednoduchý je svět jen v mysli ubožáků, pro které při složitějším myšlení bolí hlava.
J92a73n 21Z97i55e83g78l96e52r
Těch protestujicích čecháčků byla hrstka. Projevilo se to v Pohořelicích, kde jich byly desítky proti dvěma tisícům účastníků pochodu. Na pondělní demonstraci byly asi 4000 lidí, přitom jenom Brno má přes 400 tisíc obyvatel. Dá se tedy říci, že drtivou většinu lidí, nějací zoufalí čeští náckové nezajímali.
V18l58a75s80t46i40m40i22l 18P88o86d82r88a72c26k77ý
Vy jste tam pane Ziegler byl? Jinak pokračujete v pomatení. V pondělí žádná demonstrace nebyla. Argument kolik má Brno obyvatel je nesmysl. Kolik je Sudetoněmců a kolik bylo na sjezdu?
- Počet článků 135
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 870x



















