Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by neuznal výsledky voleb a kdo by si přál svrhnout vládu. Nesouhlasit s některými kroky vlády jsou legitimním vyjádřením a běžnou formou v demokratické společnosti. Karma

Foto

Taky mne to udivilo, na Letné jsem nebyl, ale četl jsem pár komentářů.

A s údivem, protože máme samozřejmě absolutně nejlepší vládu v historii, která slibovala, co všechno vrátí, až se dostane k moci a co všechno změní, až bude u moci.

Zatím tedy nijak nepozoruji nějaké vracení a ouha - i ta zpackaná důchodová reforma (pamatujete, jak paní Schillerová se zachmuřenou tváří tvrdila, že nebude na penze) a ono se nic nezměnilo a ona reforma asi tak špatná není, když ministr Jurečka prohlašuje, že se nic měnit nebude.

Na Letné nikdo nic nesvrhával. Byly jen obavy, abychom neměli z veřejnoprávních médií prodejnou děvku, na což má docela našlápnuto. Aby ty prokleté neziskovky zůstaly, protože jinak se řada služeb, na něž stát nemá ani peníze, ani fondy, zhroutí. Atd.

Nicméně řada zdejších politologů to vyhodnotila jako demonstraci ke svržení vlády.

Tož tak.

PZ

Karma

Také jsem volby prohrál a jsem s výsledkem smířený, co mě nejde na rozum je smíření vítězů voleb s faktem, že jejich vůdci konají přesně opačně než jim slibovali

PO

Jak se to vezme... elektřinu zlevnili, ukrajinskou vlajku sundali, na zestátnění ČT pracují... voliči koalice mohou být spokojení, víc je nezajímá.

JZ

V roce 2022 vykřikoval jistý pornoherec, že když bude v ulicích 150 000 lidí, vláda musí reagovat. Nyní bylo na Letné 250 000 lidí, takže by vláda měla reagovat. Jak on se jenom jmenoval. Už vím, nějakej Jindra Rajchl.

Foto

R85o11m51a89n 21K94o28z58e32l

24. 3. 2026 18:53

Zas někdo opěvuje Rusko? Bujná fantazie.

Proti demonstracím obecně nic nemám, ale nikdy jsem na žádné nebyl, ani to neplánuju, stačí si vzpomenout na Ivana Bartoše na vítačské demonstraci zahaleném ve vlajce Antify nebo Kaťušku jau jau a to mne dokonale odpudí, stejně jako vůdce Minář, který před lety trhal Ústavu a tvrdil, že prezident musí jmenovat a dnes tvrdí něco úplně jiného.

KS

Pro mě za mě - klidně si demonstrujte každý víkend, nikdo Vám nebrání. Už to, že nikdo nikomu nebrání demonstrovat a tyto akce probíhají je demokratické.

Je škoda, že se nedemonstruje za "Už nikdy žádný Dozimetr" apod.

Foto

Nebrání? Co zákon proti neziskovkám, které svolávají podobné akce? Co snaha ovládnout politicky veřejnoprávní média?

Tak vyjděte do ulic, paní Sedláčková, vyberte si své téma.

Foto

Příznivci současné šestikoalice zamrzli mentálně v dobách, kdy platilo stanovisko strany a vlády a ostatní mohli maximálně držet ústa a krok.

ATJV.

KT

No, nevím, ale třeba podle paní Lhotské musíte mít teď řádnou kocovinu, o Vaši frustraci ani nemluvě...

Foto

Přesně takový článek byl potřeba. Pro mě je nejvíc neuvěřitelné, jak se část obyvatelstva staví naprosto nekriticky k tomu ansámblu ve Strakovce. Kam se na tuhle tlupu naprostých diletantů hrabe Fialova vláda. Napadají mě jen sprostá slova. Vám velká karma.

Foto

Myslím si sice pravý opak, ale neberu vám právo mít jiný. Tak to už od nepaměti funguje - jeden holky - druhý vdolky.

  • Počet článků 3442
  • Celková karma 25,96
  • Průměrná čtenost 808x
Spokojený důchodce. Sdílím zde svůj subjektivní názor i na pohled na svět.
Mám rád diskuse, ve kterých se dovím něco nového. Chápu ale i ty, kteří si jen potřebují zchladit žáhu. Pokud jim to pomůže jako terapie nebo detox, má to smysl.
Nemám nic společného s neomylností, tu přisuzuji jen Bohu.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.