Diskuse
Chytrý mobil a hloupé dítě
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV49á77c60l89a21v 34K36u22n79f52t
15. 5. 2026 10:29
Výhoda nás dědků je, že si rádi hrajeme. On již Komenský říkal „škola hrou“ (latinsky Schola ludus).
Vašek
M95i16l71a80n 66H78a41u77s71n87e22r
15. 5. 2026 9:53
Děkuji za lidský příspěvek. Je to jako ve všem, o zdravém rozumu a míře přiměřené. Ten citát zobecnuje a má ukázat obecnou souvislost, která nepochybně existuje. Ale je to jako ve všem o té míře. Moc děkuju.
VF
V10l32a15s81t97í44k 37F80ü41r14s39t
15. 5. 2026 11:15
Určitě je to o míře a o určitých pravidlech.
- Počet článků 3446
- Celková karma 26,22
- Průměrná čtenost 809x
Spokojený důchodce. Sdílím zde svůj subjektivní názor i na pohled na svět.
Mám rád diskuse, ve kterých se dovím něco nového. Chápu ale i ty, kteří si jen potřebují zchladit žáhu. Pokud jim to pomůže jako terapie nebo detox, má to smysl.
Nemám nic společného s neomylností, tu přisuzuji jen Bohu.
Mám rád diskuse, ve kterých se dovím něco nového. Chápu ale i ty, kteří si jen potřebují zchladit žáhu. Pokud jim to pomůže jako terapie nebo detox, má to smysl.
Nemám nic společného s neomylností, tu přisuzuji jen Bohu.
Seznam rubrik
- Inspirováno biblickým Žalmy
- Novozákonní rezonance
- Na počátku všeho bylo Slovo
- Rady moudrého starce
- Komentáře
- Křesťanství je...
- Kuchař pro začínající kuchaře/
- Paprsky
- Přísloví a Perly krále Šalamou
- 50+
- Společnost
- Střípky nejen z prázdnin
- Vážím si
- Vztahy
- ZOO nebo ráj ?
- Život není fér
- Osobní
- A co když žádný Bůh není?
- Co když Bible nelže?
- Dopisy apoštola Petra
- Evangelium svatého Pavla
- Hádanky
- 365 dnů s Matoušem
- Viděl jsem Boha
- Pořádek nebo anarchie?
- Začalo to zklamáním
- sobotní blog
- Jaký je Bůh ?


















