Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

K52a88r68e81l 74C78a24c42h

5. 8. 2017 17:40

Jo v Čechách je téměř všude krásně. Kraj kolem nádherné Ohře mám rád.Také si říkám, že v současnosti se máme tak dobře, jak si za svých 70 let nepamatuji. Jenom je tu maličká obava, že to nemusí vydržet i pro naše potomky. Vždycky, když je nejlépe, tak kulturní společnost zleniví, ztratí ostražitost a dá tak šanci barbarům. Na to dojelo již mnoho kultur v historii. A historie se neustále opakuje.

2 0
možnosti
Foto

R^Vymezovat se vuci negativnim lidem je dobre, Vlasti. Ne je odsuzovat nebo jim skodit, ale chranit sama sebe pred jejich negativizmem. Protoze pocity stesti ci nestesti zalezi daleko vic na nas samotnych nez na tom, zda jsme bohati ci chudi, zdravi ci nemocni a na tom, jak se chovaji lide kolem nas.

PS: Hezke fotky:-)

2 0
možnosti
BK

R^, moc krásný:-). Děkuji......................

1 0
možnosti
Foto

Beato, také děkuji. Možná se opravdu pokusím o povídku, to téma rozvinout. A k zaniklým obcím, to je téma, k němuž mám bližší vztah. Dělala jsem na to téma i výstavu. A byla to jedna z nejlepších - z mého dvouletého působení v galerii Kryt.

0 0
možnosti
PP

"Zeď nářků" zajímavý název pro diskuzní fóra...

Perštejnem jsem projížděl loni na výletě cestou na Kadaň. Asi jsem měl odbočit... Příště.

1 0
možnosti
Foto

S tou zdí nářků trochu přeháním, ale je to takový trend. Ti lidé mi teda připadají dost zbabělí, nejsou schopní - a asi jsou hlavně líní - uplatňovat své stížnosti na místech, kde by to i k něčemu bylo.

Příště určitě odbočte, neprohloupíte. I kdyby jen na to dobré jídlo a pivo k Chalupníkovi.

0 0
možnosti
  • Počet článků 169
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 604x
Jsem mámou tří už dospělých dětí. Ráda fotím, toulám se přírodou. Mou velkou zálibou je výtvarné umění. Zároveň se snažím chápat souvislosti, proč žijeme tak, jak žijeme. A co můžeme měnit. I proto píšu tady na blogu, abych spoluvytvářela svět dle svých představ.

Profesně působím ve školství, je mi blízká alternativa.

Mail: vlasta.fisrova@seznam.cz

Seznam rubrik