Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

...a nic se nestalo...kolikrát se tak asi stalo...Naprosto vypovídající

0 0
možnosti
Foto

J68i29r61i 24C73i26z

3. 4. 2024 2:21

Cela "papirkova" privatizace byla pripravena pro nomenklaturni kadry KSC a podobne typy, o kterem pisete. Nomenklaturni kadry byly v dobe socialismu na vedoucich pozicich v politice i ekonomice. Abyste mohl ridit firmu musel jste byt radne proveren z hlediska vernosti ke KSC a presne tito lide psali privatizacni projekty, ktere jim schvalovaly nomenklaturni kadry z rad urednictva ministerstva. Socialismus zde jasne zvitezil pod plastikem "demokracie" prevlecenych bolseviku. Proste lidi bez informaci se vzdy dari oblbnout nejakymi kecy nebo dobre pripravenou PR kampani. Par podobnych typu s uspesnou komunistickou minulosti vc. StB znam (byli i ve sportu) a dnes patri opet k hornim "deseti tisicum" stejne jako pred r.89.

2 0
možnosti
Foto

Jen si dovolím lehce doplnit. Mnozí z tzv. kádrových rezerv byli ,,předpřipraveni" již dávno před sametem

2 0
možnosti
KP

Včetně páně Vaňka, že!?

0 0
možnosti
JK

Doufejme, že vám to nesmažou.

0 0
možnosti
JZ

Děkuji za pěkný příspěvek. Škoda některých překlepů. Akorát si dovoluji podotknout, že po prvním znárodnění v roce 1945 byla hranice 500 zaměstnanců. Firmy do 500 zaměstnanců znárodňovány nebyly. Hranice 50 zaměstnanců pro zestátnění byla stanovena až po komunistickém puči 25. únoru 1948.

Za blog zasloužená karma. A opět to dokazuje mnohé o panu Paroubkovi.

4 0
možnosti
VS
  • Počet článků 278
  • Celková karma 13,34
  • Průměrná čtenost 1400x
Důchodce, občas si přivydělávající v komparsu. Člen klubu Milady Horákové. Snažím se nemít stádní názory a řídit se heslem: Důvěřuj, ale prověřuj!

Seznam rubrik