Válka světů po česku - 1.díl - Boj o Babiše

Stává se zde tradicí, že všichni bojují proti jednomu. Dvě bitvy jsou před AB - jednak boj o vydání sněmovnou a následně boj o důvěru jeho vládě - a údajně obě skončí jeho porážkou. První boj PK-SSSR proti OL, ve sněmovně.

Podivné spojenectví...

Vytvoření sdružení PK-SSSR je v této společnosti nejspíš tou očekávanou změnou - sjednocením všeho lidu, který nic nerozdělí. Tedy spolek "Pražské kavárny" a "Spolek soudruhů sicilského ražení" si osobuje ony vlasnosti osvoboditelů této společnosti, před do této doby úspěšnými. Spolek totiž funguje nejen v boji proti AB, ale i ve snaze o ustavení nového panovníka. Tedy zatím bez voličů, takže se sešli asi v nějaké té kavárně...

Co na to "Obyčejní lidé", ona masa potřebná pouze k zajištění koryt? Ta nikoho vlastně nezajímá!

Čapí nebo hadí hnízdo?

Vydat či nevydat, tak zní klíčová otázka, která stojí před radou starších (či směšných) a může zamotat celou politickou situaci. Dle tvrzení mnohých rozhodnutí zjednodušuje tzv. zpráva OLAF, která se překvapivě shoduje s tvrzením našich vyšetřovatelů, tedy se závěrem, že "možná došlo k podvodu". Jediné, co v souvislosti se zprávou OLAF bylo opomenuto je zmínění oněch nezávislých vyšetřovatelů EU ve všech komentářích a většině zpravodajstvích. Tedy osobně jsem zaznamenal pouze jednu ne zcela konkretní zmínku na ČT1, kdy jedno zpravodajství informovalo o tří členém vyšetřovatelském týmu, přičemž dvě třetiny vyšetřovatelů bylo "ze SLOVENSKA", tedy úplně nezávislých (zvláště, když AB se nedaří dostat ani na Slovensku) ...přičemž pravděpodobně do zprávy stačilo opsat nějaký úvodník z našich novin, pokud ne přímo ze spisu!

Vydání ABF ke stíhání policejnějustiční mafií je v této situaci zcela jednoznačně politickou záležitostí, která se aktuálně hodí celému vytvořenému sdružení, které čím je slabší, tím více okolo sebe kope a nabírá další články do své struktury.

Důvěra či nedůvěra nebo obstrukce

Vložená pasáž prezidentských voleb a zvláště jejich výsledek a možný budoucí vývoj novému spolku umožňuje rozehrát zcela novou hru i při vyslovení důvěry či nedůvěry vládě Miloše I. Prognostika. Pokud by se podařilo posunout jednání o důvěře dostatečně daleko i za pomoci vydávání ABF, tak by mohlo případně dojít i na to, že by druhý prezidetský pokus o ustavení vlády byl v režii nového panovníka (případně jeho dokončení), tedy oné loutky, která vyhovuje všem, kromě normálních lidí. Část stran se chystá při druhém pokusu AB o sestavení vlády k její toleranci, podpoře či dokonce spoluúčasti. Otázkou je jestli k tomuto scénáři skutečně dojde. Takže sranda bude tak jako tak. A ještě mnoho toho uslyšíme než se někam dostaneme, pokud někteří politici nezačnou uvažovat hlavou místo stranickou legitimací.

Ustojí AB destrukce PK-SSSR?

V poslanecké sněmovně za AB stojí menšina, nějaká část není výhradním odpůrcem a další část - také menšina - je členem antibabiše, tedy PK-SSSR. S ohledem na aktuální stav by mělo být zřejmé, že poslanci ABF nevydají, jelikož všechny poznatky končí ve stádiu "možná" a tudíž soud nemá o čem rozhodovat. Jiná věc je, že části politických stran by se vydání hodilo. I když ani to by nemělo Miloši I. Prognostikovi zabránit svěřit druhou fázi sestavování vlády opět AB, v případě, že sněmovna bude ochotna rozhodnout o současné žádosti o důvěru.

Volby jasně ukázaly, že voliče nějaká kauza "Čápí hnízdo", nezajímá, navíc viditelní iniciátoři u voleb neuspěli. Skutečný iniciátor této kauzy by však měl voliče zajímat, aby bylo zřejmé, kdo nás připraví o necelých 50 milionů z rozpočtu, neboť dotaci tak jako tak nezaplatí ten kdo ji obdržel, protože už neexistuje. Pouze nějaký kolaborant z česko-slovenska rozehrál jednu hloupou hru.

AB zřejmě i nadále bude posilovat, protože už málokdo je zvědavý na destrukce "standardních" i "nestandardních" stran. A i když jedna bitva nerozhoduje válku, tak se uvidí jak silné je sdružení PK-SSSR.

 

Autor: Vladimír Veverka | neděle 14.1.2018 23:05 | karma článku: 25,11 | přečteno: 426x