Diskuse
Cukrárna v domě č. 9
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
falm
Inu, víte,
historická paměť lidstva je svým způsobem neuchopitelná. A tak jen střípky z toho života najdeme v muzeích, třeba v knihách Ignáta Hermanna, v kuchařce Magdaleny Dobromily Rettigové, v knihách a časopisech Památnéku národního písemnictví, v těch moderních médiích třebav pořadu Retrománie a nebo i v blozích. I k nim se třeba někdy jednou za sto let někdo vrátí...
antropos
Re: Inu, víte,
Jo, je to tak. Jen mi je líto těch střípků, které ještě přetrvávají bezprostředně kolem nás. Myslím, že ztrácíme schopnost je vidět a užít si je. Mně se to zachycení podařilu ve Vimperku U supa.
autor
- Počet článků 54
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1445x
Seznam rubrik
Oblíbené články
- Mé pracoviště - katedra
- Mé pracoviště - oddělení
- Mé články v Britských listech
- Mé články v Neviditelném psu
- Portál OSEL


















