Foto

Nemyslím si, že výsledkem Orbánovy cesty k Putinovi je bombardování dětské nemocnice v Kyjevě. Ale svědčí to jen o tom, že ani Rusové nebrali Orbánovu návštěvu vážně.

Orbánovi jde nejspíše jen o svou vlastní prezentaci, aby mohl tvrdit, že on se o ten mír snažil. Přitom zneužívá nynější maďarské předsednictví Radě Evropy, aby to mohlo vypadat, že zastupuje státy EU.

Foto

Domnívám se, že Rusko to dělá úmyslně. Ukazuje, že na všechny kašle a nikoho si neváží. Ale nevěřím ani v ušlechtilé mírové úmysly Orbána. Spíše je to snaha o rozvrat: demonstrovat nejednotnost a slabost Evropské unie. Na tu naši slabost Rusko spolehlo, to bude příčina takového brutálního útoku.

VF

Dobrý den. Jo, taky jsem to zvažoval, že snad je to ta cesta takže snad té "Orbánovy cesty"... ale co na tom

Foto

Takže podle vás by měl konflikt eskalovat? Každý pokus o jednání zachrání životy. Ani vy, ani politici, to zřejmě dosud nepochopili. Buďme tedy nesmiřitelní, mrtví "hrdinové".

LS
MP

Já Vám poradím - použijte vždy slovo "matčino", takže " výsledek matčiny cesty", tedy tvrdé Y, "matčini holubi" měkké i, atd.

KP

Článek je postavený úderné, stranický, tak jak jsme byli zvyklí před rokem 1989. Stejně tak i argument " i když tu raketu odpálili ukrajinci, mohou za to rusové . Je to jasná " kdyby oni nenamalovali přechod přes silnici, tak bych po něm nešel a neprejelo by mne auto ". Inu zřejmě stará láska se nezapomíná.

Foto

A víte, že kdyby Rusové odešli domů, tak by nastal mír a nikdo by je u nich doma nenaháněl?

  • Počet článků 297
  • Celková karma 20,91
  • Průměrná čtenost 2233x
Každý má právo hledat své štěstí, pokud to není na újmu jiným lidem. Vycházím ze zásady, že stát je tu pro občana a nikoliv naopak. Každý z nás má právo hodnotit, zda pravomoci vykonávané státem by nešly vykonávat lépe nebo jinak, například zda je nevrátit občanům. Neustále je třeba hledat, jak věci dělat levněji, rychleji, přesněji, prostě efektivněji.

Seznam rubrik